pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 8 września 2020
  • 9 września 2020
  • wyświetleń: 1901

Pszczyński Klub Filmowy powraca: "Niedosyt" Carlo Mirabelli-Davisa

Za nami:

Czujecie niedosyt kina po półrocznej przerwie w funkcjonowaniu Pszczyńskiego Klubu Filmowego? To dobrze, bo już w środę, 9 września obejrzymy film "Niedosyt" (2019) - pełnometrażowy debiut Carlo Mirabelli-Davisa. Początek seansu przy ul. Bednarskiej 13 o godzinie 18.00.Opis filmu:

Hunter (Haley Bennett) pozornie ma wszystko - przystojnego męża, wielki i piękny dom, ekstremalnie bogatych teściów i wyniki badań jednoznacznie wskazujące na to, że w jej ciele zaczyna rozwijać się dziecko. Im bardziej jednak rodzina stara się kontrolować życie dziewczyny, tym większa jest jej potrzeba, by połykać przedmioty, których nikt inny nie uznałby za jadalne: takich jak szklane kulki, pinezki czy znalezione w zakamarkach domu figurki. Czy przypadłość Hunter to po prostu choroba, czy może raczej efekt traum i sposób na wyrażenie własnych potrzeb?

Reżyser filmu pochodzi z Nowego Jorku, a autorem zdjęć jest Katelin Arizmendi. W główną postać wcieliła się Haley Bennett.

Pszczyński Klub Filmowy to seanse filmowe, którym towarzyszy prelekcja i dyskusja. Spotkania odbywają się w "Galerii 13" (ul. Bednarska 13) przy Pszczyńskim Centrum Kultury w każdy czwartek o 18.00. Na spotkania zaprasza Dawid Stwora. Klub należy do Polskiej Federacji Dyskusyjnych Klubów Filmowych.

Wstęp wolny.

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.