pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 31 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 3296

Ruszają zapisy na zajęcia w GOK Suszec nowym sezonie kulturalnym

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Ruszają zapisy na zajęcia w nowym sezonie kulturalnym w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu! W tym roku pojawi się parę nowości, jak również sprawdzone formy aktywności z poprzedniego roku. Wśród nowości będzie można znaleźć zajęcia teatralno-kuglarskie, studio wokalne, czy zajęcia z klockami lego dla dzieci i młodzieży.

GOK Suszec
fot. GOK Suszec


Najbliższy sezon zajęciowy będzie trochę inny, niż wszystkie dotychczasowe. W trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich GOK wprowadził sporo zasad, które pozwolą nam bezpiecznie się spotykać. Instruktorzy wierzą, że spotka się to z Państwa zrozumieniem.

Jak co roku GOK przygotowuje także dzień otwarty, podczas którego będzie można uzyskać szczegółowe informacje o zajęciach, poznać naszych instruktorów, czy skorzystać z 10% rabatu na karnety miesięczne. Dzień otwarty odbędzie się 3 września od godz. 17.00 do godz. 20.00.

Zapisy poprzez platformę Strefa zajęćZapisy na zajęcia prowadzone są poprzez strefę zajęć: www.strefazajec.pl/company/GOK-Suszec-id900.html.

Dzięki utworzeniu własnego konta można na bieżąco śledzić płatności oraz wszelkie zmiany. Przed zapisem należy dokonać rejestracji klikając w link moje konto.

Płatności za zajęcia:W tym roku wprowadziliśmy w strefie zajęć możliwość szybkiej płatności internetowej poprzez PayU - zachęcamy do skorzystania z możliwości płatności bezgotówkowej.

Epidemia:Z uwagi na dynamiczną sytuację w naszym kraju, której uważnie się przyglądamy, w każdym momencie może nastąpić zawieszenie zajęć stacjonarnych. Zapisując się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z obowiązującym regulaminem, dostępnym na kulturasuszec.pl, w którym znajdziecie Państwo m.in. informacje o:

• obowiązkowych maseczkach w budynku,
• konieczności dezynfekcji rąk,
• zachowaniu dystansu.

Informacja o zajęciach:Wszelkie informacje dostępne są na:
www.strefazajec.pl/company/GOK-Suszec-id900.html
www.kulturasuszec.pl
www.facebook.com/groups/2105621196138365/
• lub zajecia@kulturasuszec.pl

Do zobaczenia w Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu!

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

ar / pless.pl
źródło: GOK Suszec

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj