pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 25 sierpnia 2020
  • 20 września 2020
  • wyświetleń: 3968

Spektakt "Kłamstwo" w cyklu Teatr Współczesny w GOK Pawłowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Pawłowice" podaj

Za nami:

Teatr Współczesny wreszcie powraca do Pawłowic! Spektakl "Kłamstwo" w wykonaniu aktorów z Teatru bez Sceny zostanie zaprezentowany 20 września na sali widowiskowej GOK. Godzinę spektaklu poznamy niebawem.

Spektakl „Kłamstwo”
Spektakl "Kłamstwo" Teatru bez Sceny" · fot. GOK Pawłowice


Tuż przed kolacją, na którą para głównych bohaterów zaprosiła zaprzyjaźnione małżeństwo, gospodyni zobaczyła na ulicy męża swojej przyjaciółki, całującego na ulicy jakąś kobietę. Co robić? Powiedzieć przyjaciółce prawdę? Udawać? Co z kolacją? Sprawę komplikuje fakt, że wiarołomny nikczemnik jest najlepszym przyjacielem gospodarza.

Spektakl w wykonaniu aktorów z Teatru bez Sceny. Reżyseria i scenografia: Andrzej Dopierała

Obsada:
Alice - Ewa Kutynia,
Paul - Andrzej Dopierała,
Laurance - Agnieszka Bieńkowska / Oliwia Spisak,
Michel - Wiesław Kupczak / Karol Gaj.

Z powodu pandemii odwołano dwa spektakle w marcu, ale GOK planuje dokończyć cykl "Teatr Współczesny" we wrześniu i październiku. Zakupione wcześniej karnety i bilety zachowują ważność. Osoby, którym nie odpowiada nowy termin, mogą dokonać zwrotu zakupionych biletów w kasie GOK do 10 września w godzinach pracy kasy.

Organizatorzy proszą o zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa dla uczestników wydarzeń kulturalnych. W budynku są utrzymywane wszystkie zasady sanitarne wymagane przepisami.

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Pawłowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Pawłowice" podaj