Reklama

Rozrywka

  • 19 sierpnia 2020
  • 22 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 3506

Ghostman, Maciejowski, Szewczuga i Berny + seans "12 gniewnych ludzi"

Za nami:

W najbliższą sobotę, 22 sierpnia pod dużym namiotem na terenach zielonych przy budynku Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu odbędzie się kolejny koncert plenerowy. Tym razem wystąpi dla nas czwórka wirtuozów - Ghostman, Maciejowski, Szewczuga oraz Berny. Po części muzycznej zostanie wyświetlony film "12 gniewnych ludzi".

Ghostman
Ghostman wystąpi 22 sierpnia w Strumieniu · fot. Ghostman / Facebook


Koncert rozpocznie się o godzinie 19.00, a zaraz po nim na dużym ekranie zostanie wyświetlony film "12 gniewnych ludzi" (1957). Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a całość odbędzie się z zachowaniem wszelkich obecnie obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Koncert będzie ponadto transmitowany online na profilu Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu w serwisie Facebook.

ghostman


Ghostman / Maciejowski / Szewczuga / Berny  • Ghostman - używa głosu jako instrumentu, tworzy muzykę na żywo przy pomocy loopera i efektów gitarowych,
  • Krzysztof Maciejowski - skrzypek i kompozytor muzyki teatralnej i filmowej,
  • Robert Szewczuga - wirtuoz gitary basowej, mający na swoim koncie współpracę z czołówką polskiego jazzu,
  • Sławomir Berny - perkusista, członek zespołu Grzegorza Turnaua i Orkiestry Adama Sztaby.


12 gniewnych ludzi12 gniewnych ludzi to dramat sądowy, w którym dwunastu przysięgłych ma wydać wyrok w procesie o morderstwo. Jeden z nich ma wątpliwości dotyczące winy oskarżonego.Wydarzenie dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Kultura w sieci".

ar / pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "emgok Strumień" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

emgok Strumień

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "emgok Strumień" podaj