pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 18 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 4177

Sierpniowe wycieczki rodzinne z GOKiem Miedźna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Miedźna" podaj

Za nami:

Gminny Ośrodek Kultury w Miedźnej zaprasza w sierpniu na rodzinne wyjazdy. Udamy się do Lachowic, zoo w Krakowie, Brennej oraz Ojcowa.

Plan wyjazdów:21 sierpnia - wycieczka górska - dojazd do Lachowic, skąd uczestnicy przejdą do schroniska Adamy. Koszt 20 zł. Zapisy do 19 sierpnia.
24 sierpnia - wizyta w zoo w Krakowie - koszt 20 zł, zapisy do 20 sierpnia.
26 sierpnia - wycieczka do Brennej - spacer Bajkowym szlakiem Utopca, wizyta w chacie Grabowej, wizyta w ogrodzie baśni, spacer grzbietem Starego Gronia. Koszt 20 zł. Zapisy do 24 sierpnia.
28 sierpnia - zwiedzanie ruin zamku w Ojcowie, wizyta w Dolinie Sąspowskiej, żeremiach bobrów. Koszt 20 zł, zapisy do 26 sierpnia.

Rodzinne wycieczki organizowane są z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Więcej informacji i danej kontaktowe na poniższym plakacie.

wycieczki gok


Wymagane są: oświadczenie o stanie zdrowia, zgoda na wyjazd dziecka na wycieczkę, oświadczenie na wyjazd dziecka z rodzicem do pobrania na stronie GOK Miedźna. Pod tym adresem dostępny jest także regulamin.

ar / pless.pl
źródło: GOK Miedźna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Miedźna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Miedźna" podaj