pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 10 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 2171

Konkurs fotograficzny dla miłośników rowerowych wypraw

Za nami:

Jeśli jesteś sympatykiem rowerowych wycieczek, często podróżujesz na dwóch kółkach, mijając po drodze wiele ciekawych miejsc, weź udział w konkursie i pokaż nam to! W najbliższy weekend, w dniach 14 - 16 sierpnia, rusza konkurs fotograficzny organizowany przez Lokalną Grupę Działania Ziemia Pszczyńska w ramach projektu Stacja Regeneracja. Do wygrania kaski rowerowe marki Kross.

Co może prezentować konkursowe zdjęcie?Fotografia może przedstawiać uczestnika konkursu - samego lub z maksymalnie jedną pełnoletnią osobą towarzyszącą podczas wycieczki rowerowej w ciekawe miejsce obszaru działania LGD. Może również prezentować ciekawy widok, atrakcję turystyczną, "Stację Regenerację" zrealizowaną podczas projektu, ciekawy moment, czy zjawisko atmosferyczne w artystycznym ujęciu.

Jak wziąć udział?W ciągu trzech dni, od 14 sierpnia do 16 sierpnia (piątek-niedziela) zrób zdjęcie podczas jednej z rowerowych wycieczek po obszarze działania LGD "Ziemia Pszczyńska". Ważne: miasto Pszczyna jest wyłączone z obszaru LGD.

mapka LGD Ziemia Pszczyńska
Mapka obszaru działania LGD Ziemia Pszczyńska


Następnie zamieść zdjęcie konkursowe w komentarzu pod ogłoszeniem o konkursie na stronie LGD "Ziemia Pszczyńska" na Facebooku w czasie trwania edycji konkursu wraz ze wskazaniem miejscowości jego wykonania i hasztagiem #konkursfotostacjaregeneracja. Zdjęcie konkursowe z ustawieniami "publiczne" nalezy następnie umieścić na własnym profilu w serwisie Facebook z hasztagiem #konkursfotostacjaregeneracja.

W dalszej kolejności należy przesłać na adres e-mail biuro@lgdziemiapszczynska.pl dane osobowe identyfikujące uczestnika konkursu (imię, nazwisko, wiek oraz miejscowość zamieszkania) wraz z linkiem do konkursowego zdjęcia oraz pisemną zgodę na publikację wizerunku ewentualnej osoby towarzyszącej na zdjęciu konkursowym (skan/zdjęcie).

Ostatnim krokiem jest polubienie profilu facebookowego LGD "Ziemia Pszczyńska".

W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie! Pierwsze 50 osób widocznych na zdjęciach, spełniających warunki konkursu, zostanie nagrodzonych kaskami rowerowymi marki Kross.

Konkurs realizowany jest w ramach projektu współpracy "Stacja Regeneracja" i współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.3. "Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Regulamin, w którym znajdziecie wszelkie szczegóły znajduje się do pobrania na stronie internetowej LGD Ziemia Pszczyńska - kliknij tutaj.

ar / pless.pl
źródło: LGD Ziemia Pszczyńska

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.