pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 10 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 3013

Plenerowe koncerty online: czas na muzykę Beethovena

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Goczałkowice" podaj

W ramach cotygodniowych internetowych spotkań z muzyką poważną, którą wykonują lokalni artyści, zapraszamy na koncert muzyki Ludwiga van Beethovena, który został zrealizowany przy Starym Dworcu w Goczałkowicach-Zdroju.Przed Państwem sonata na fortepian i skrzypce G-dur op. 30 nr 3 Ludwiga van Beethovena. W koncercie prezentują się Marta Lucjan i Karol Lucjan.

Koncert to nie tylko okazja do posłuchania wspaniałej muzyki wybitnego kompozytora, ale też do podziwiania pięknych, goczałkowickich plenerów. Został bowiem zarejestrowany w okolicy Starego Dworca i Parku Zdrojowego w Goczałkowicach-Zdroju.

Projekt "Jubileuszowy cykl koncertów - L. van Beethoven i F. Chopin" jest realizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Goczałkowicach-Zdroju, uzyskał dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu "Kultura w sieci" Narodowego Centrum Kultury. Wszystkie koncerty są poprzedzone komentarzem wprowadzającym.

ar / pless.pl
źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Goczałkowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Goczałkowice" podaj