pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 31 lipca 2020
  • wyświetleń: 2166

Wystawa figur herosów Marvela i DC Comics w Gemini Parku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gemini Park Tychy" podaj

Od 1 do 22 sierpnia w Gemini Parku Tychy można oglądać wystawę realistycznych figur herosów Marvela i DC Comics. Ekspozycja będzie czynna w godzinach otwarcia galerii handlowej. Wstęp na nią jest bezpłatny.

Wystawa realistycznych figur herosów w Gemini Park Tychy
W Gemini Parku można oglądać wystawę realistycznych figur herosów w Gemini Park Tychy · fot. Gemini Part Tychy


W Gemini Parku będzie można spotkać więcej superbohaterów niż na ekranie kina? Wszystko za sprawą nietypowej wystawy, na której znajdą się postaci z kultowych filmów i komiksów Marvela oraz DC Comics. Spiderman, Batman, Kapitan Ameryka, Czarna Pantera - to tylko niektórzy z superbohaterów, którzy opanują Gemini Park Tychy.

W sumie ekspozycja, która potrwa do 22 sierpnia, zgromadzi aż 11 realistycznych figur, które ustawione zostaną w scenografii rodem z hollywoodzkich filmów. Wśród bohaterów nie zabraknie herosów z "Avengersów", stworzonych przez Stana Lee czy członków "Ligi sprawiedliwych".

Świat Marvel Comics reprezentować będzie stojący na dachu Spiderman, przebijający mury Hulk, walczący z Ultronem unoszący się w powietrzu Iron Man, zasłaniający się tarczą Kapitan Ameryka, Thor na tronie Asgardu, a także strażnik galaktyki Rocket Racoon i T'Challa, czyli Czarna Pantera.

wystawa figur gemini park


Ciekawostką dla zwiedzających będzie także interaktywne laboratorium Hulka, w którym będzie można wykonać własne eksperymenty. Nie zabraknie też bohaterów konkurencyjnego komiksowego uniwersum, czyli kultowego DC Comics. Z bliska będzie można zobaczyć realistyczną figurę Batmana oraz Wonder Woman.

- Organizowana wystawa może być jedyną okazją do tego, aby w jednym miejscu zobaczyć tak wielu superbohaterów i to z aż dwóch komiksowych uniwersów. Każda z figur, jaka u nas stanie jest niezwykle realistyczna, odtworzona w skali 1:1 ze wszystkimi detalami, a do tego uchwycona w ruchu, w akcji - mówi Aleksandra Zawodzińska, dyrektor marketingu i PR Gemini Park Tychy.

- To prawdziwa gratka dla fanów "Avengersów", serii o filmów Thorze, Spidermanie, Kapitanie Ameryce, czy pogromcy zła w Gotham City. Tym bardziej, że na wystawie nie brakuje bezpośrednich nawiązań do hollywoodzkich produkcji. Ekspozycja daje więc szanse nie tylko na zobaczenie z bliska herosów i zrobienie sobie z nimi zdjęcia, ale także daje możliwość przyjrzenia się filmowemu kadrowi - dodaje.

wystawa figur gemini park


To już kolejna tego typu wystawa w Gemini Park Tychy. W przeszłości można było tutaj zobaczyć m.in. wystawę dinozaurów, militarną oraz kolejową. Galeria organizowała także interaktywne wystawy poświęcone m.in. 100-leciu ligowego hokeja w Tychach, złudzeniom optycznym czy historii komunikacji.

Wystawa "Superbohaterowie" potrwa od 1 do 22 sierpnia. Czynna będzie w godzinach otwarcia galerii. Wstęp na nią jest bezpłatny.

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Gemini Park Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gemini Park Tychy" podaj