pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 29 lipca 2020
  • wyświetleń: 1979

Sprawdzony lokal na każdą okazję - Karczma Wiejska w Jankowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Karczma Wiejska" podaj

Pierwszy miesiąc wakacji za nami. Część z nas już po urlopie, część swój urlop zaczyna a inni jeszcze planują. Wolny czas urlopu i zbliżającego się weekendu sprzyja organizacji spotkań w gronie przyjaciół i rodziny. Jeśli takie właśnie macie plany to świetnie!

Sprawdzony lokal na każdą okazję - Karczma Wiejska w Jankowicach


Karczma Wiejska w Jankowicach przygotowała ofertę dań które idealnie wpisują się w takie właśnie okazje. Oferta gotowych dań na grilla cieszy się sporą popularnością i bardzo dobrą opinią wśród stałych klientów Karczmy. Warto więc zapoznać się z ofertą, gdyż w prosty sposób zaskoczysz swoich współbiesiadników smakiem serwowanych potraw.

Jeśli nie masz w planach grillowania i wolisz coś gotowego to idealnym rozwiązaniem są "Żłoby Przysmaków Wiejskich", w których każdy z gości znajdzie coś dla siebie ponieważ oferta ta składa się z różnego rodzaju mięs i dodatków. Oferowane są na większą i mniejsza ilość osób dlatego z łatwością dopasować można swoje zamówienie do planowanej liczby gości. Szczegóły tej oferty znajdują się na stronie internetowej www.karczmawiejska.pl

Karczma Wiejska jest również idealnym miejscem na rodzinne biesiadowanie. Okazji jest wiele; chrzciny, roczki, urodziny czy rocznice. Nie ważne jaka jest okazja do świętowania, przyjęcia organizowane w Karczmie Wiejskiej zawsze przygotowane są z indywidualnym podejściem do klienta. Przyjęcia zawsze są dopięte na ostatni guzik a serwowane menu przypada do gustu najbardziej wrażliwym podniebieniom.

Lokal często jest wybierany przez rodziny z dziećmi ze względu na obszerny ogród i bezpieczny plac zabaw w którym najmłodsi spędzą czas na zabawie i nie będą się nudzić podczas gdy dorośli spędzą spokojnie czas. Największą atrakcją lokalu są dmuchane atrakcje rozkładane w słoneczne niedziele w ogrodzie. Dzieciaki uwielbiają również tyrolkę która znajduje się obok placu zabaw.

Oferta restauracji to bogate menu składające się z gotowych zestawów dań. Każda z oferowanych potraw przygotowana jest ze składników od lokalnych dostawców oraz produktów sezonowych. Menu Karczmy to tradycyjne dania kuchni polskiej i śląskiej. Popularne są golonka, dania z dziczyzny. Uwielbiana jest rolada śląska która według stałych gości karczmy, podobno smakuje jak dawniej u babci. W menu znajdują się dania jarskie i wychwalane pierogi ręcznie robione.

Warto zauważyć, że lokal bardzo mocno dba o bezpieczeństwo w obecnych czasach. Spełniane są wszystkie wymogi Głównego Inspektora Sanitarnego; stoliki są od siebie oddalone o 2 m, cała obsługa chodzi w maseczkach a powierzchnie wspólne są dezynfekowane każdorazowo. Dużym atutem w obecnej sytuacji jest przestrzeń jaką lokal oferuje, dzięki czemu każdy z gości może czuć się bezpiecznie.
Karczma Wiejska w weekendy jest chętnie odwiedzana. Warto więc zrobić rezerwację stolika aby mieć pewność, że znajdą Państwo miejsce.

Rezerwacje stolików, zamawianie dań cateringowych i dań na wynos 502 565 414

Karczma Wiejska

43-215 Jankowice
ul. Żubrów 112

tel. 502565414REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Karczma Wiejska

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Karczma Wiejska" podaj