pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 23 lipca 2020
  • wyświetleń: 2909

[ZDJĘCIA] Wspinaj się z Diablakiem - relacja z zajęć

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

22 lipca odbyły się kolejne w tym roku zajęcia na ściance wspinaczkowej organizowane w ramach działalności Uczniowskiego Klubu Sportowo - Turystycznego "Diablak".

Wspinaj się z Diablakiem - 22.07.2020 · fot. UKST Diablak


Adresatem niniejszych zajęć jest przede wszystkim młodzież szkół powiatu pszczyńskiego. Klub kontynuuje kolejny cykl szkoleń wspinaczkowych, zarówno dla uczniów już wspinających się, jak i dla tych, dla których był to pierwszy kontakt z tym sportem. Wszystkim uczestnikom należą się podziękowania za zachowanie reżimu sanitarnego i zastosowanie się do wprowadzonych w tym zakresie zasad - DZIĘKUJEMY!

Uczestnicy środowych zajęć doskonalili poznane wcześniej techniki wspinaczkowe. Osoby, które wybrały się pierwszy raz, poznały podstawowe zasady asekuracji i wspinania oraz praktycznie je przećwiczyły. Amatorzy wspinaczki przede wszystkim dbali o bezpieczeństwo oraz o jak najlepsze wykorzystanie czasu, żeby jak najwięcej się nauczyć i technicznie poćwiczyć. Jako organizatorzy tych wyjazdów mamy nadzieję, że uda nam się rozbudzić zainteresowanie tą formą aktywności fizycznej wśród młodzieży naszego powiatu i kontynuować systematyczne wyjazdy szkoleniowe. Ciągle liczymy na zainteresowanie tą formą rekreacji uczniów pszczyńskich szkół. Ze swej strony dokładamy wszelkich starań aby zajęcia były jak najbezpieczniejsze.

Wspinaj się z Diablakiem - 22.07.2020
Wspinaj się z Diablakiem - 22.07.2020 · fot. UKST Diablak


Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny "Diablak" współpracuje przy organizacji wyjazdów z Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie. Zajęcia odbywają się przy wsparciu finansowym Gminy Pszczyna i Powiatu Pszczyńskiego.

Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym wyjeździe na ściankę, który odbędzie się 6 sierpnia 2020r. a szczegóły i zapisy na stronie Klubu www.skkt-diablak.pszczyna.edu.pl

Zapraszamy również na najbliższe wycieczki/zajęcia:
  • 25.07.2020r. - wycieczka w Tatry Wysokie - Słowacja - Sławkowski Szczyt
  • 02.08.2020r. - wycieczka w Pieniny - Spływ Dunajcem
  • 06.08.2020r. - zajęcia na ściance wspinaczkowej
  • 09.08.2020r. - Tatry Wysokie - Słowacja - Krywań
  • 16.08.2020r. - "Kiełbaska na Przegibku" - wycieczka RODZINNA w Beskid Żywiecki
  • 23.08.2020r. - Wielka Fatra - Borisov (Słowacja)
  • 29.08.2020r. - Termy Chochołowskie i Zakopane
  • 06.09.2020r. - Babia Góra ze Slanej Vody (Słowacja)


Zapraszamy!

UKST Diablak

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj