pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 17 lipca 2020
  • 3 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 4096

Wakacje z LEGO - warsztaty dla dzieci w Mizerowie i Rudziczce

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Wakacyjne LEGO dla młodszych i starszych, z Laboratorium Wiedzy Ja To Wiem, już niebawem ruszy w Rudziczce i Mizerowie. Zajęcia przygotowano z myślą o różnych grupach wiekowych, tak aby każdy znalazł coś dla siebie.

Na warsztaty zapraszamy codziennie, przez cały tydzień zgodnie z poniższym harmonogramem:
• 27-31 lipca 2020 w Remizo-Świetlicy w Mizerowie
10:00-12:00 LEGO WEDO (dzieci od 4 r. ż.)
12:30-14:30 LEGO BOOST (dzieci od 7 r. ż.)
15:00-17:00 PROGRAMOWANIE Z MINECRAFTEM (dzieci od 8 r. ż.)

• 3-7 sierpnia 2020 w Remizo-Świetlicy w Rudziczce
10:00-12:00 LEGO WEDO (dzieci od 4 r. ż.)
12:30-14:30 LEGO BOOST (dzieci od 7 r. ż.)
15:00-17:00 PROGRAMOWANIE Z MINECRAFTEM (dzieci od 8 r. ż.)

Koszt zajęć: 160 zł/tydzień
Chcąc zapisać dziecko na zajęcia prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 32 212 44 91 wewnętrzny 21. Po wpisaniu na listę zapisową prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej dostępnej na www.kulturasuszec.pl i dostarczyć jej w dniu zajęć.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu


LEGO WEDO
dla dzieci w wieku 4-5 lat

Zajęcia robotyki mają na celu naukę nowych umiejętności oraz poznanie podstawowych pojęć z informatyki i robotyki. Są to niezwykłe warsztaty łączce naukę robotyki i programowania ze świetną zabawą. Chcielibyśmy przekazać naszym uczestnikom pasję jaką jest budowanie robotów przy wykorzystaniu klocków LEGO WeDo. Podczas zajęć dzieci pracują parami. Każdy zespół otrzymuje jeden zestaw klocków LEGO WeDo 2.0 oraz tablet, którym sterujemy budowlami. Praca w dwójkach jest zamierzona ponieważ dzięki temu dzieci uczą się komunikacji, współpracy a także pracy zespołowej.

LEGO BOOST
dla dzieci w wieku 7-8 lat

Warsztaty Lego Boost to zabawa, która ma zachęcać do rozwijania naukowych pasji, uczyć kreatywnego myślenia i wyobraźni przestrzennej. Lego Boost pozwoli im na zdobycie nowych umiejętności z dziedzin robotyki, automatyki oraz informatyki. W trakcie zajęć pod czujnym okiem instruktorek konstruują roboty i tworzą dla nich programy, pracując w dwuosobowych zespołach, dzięki czemu od najmłodszych lat uczą się pracy w grupie. Lego Boost to ponad 800 klocków, w tym silniki i czujniki, które pozwolą zbudować niesamowite konstrukcje takie jak gitarę elektryczną, samochód wyścigowy, robo-kota, wózek widłowy czy robota przemysłowego.


PROGRAMOWANIE Z MINECRAFTEM
dla dzieci powyżej 8 lat

Programowanie z Minecraftem to wspaniała, pełna przygód zabawa. Każde dziecko może, a nawet powinno zacząć swoją przygodę z programowaniem od zabawy z grą Minecraft. Do nauki wykorzystujemy prosty i przyjemy w nauce język Lua. Stosujemy elementy matematyki oraz rozwijamy myślenie analityczne i kompetencje cyfrowe.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj