pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 30 czerwca 2020
  • wyświetleń: 4295

Warsztaty podróżnicze i surwiwalowe dla dzieci w wakacje

Za nami:

Gminna Biblioteka Publiczna w Pawłowicach zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat na zajęcia wakacyjne w terenie. Leśne wyprawy będą odbywały się w terminie 13-17 lipca. Start o godzinie 10.00 przy Bibliotece Głównej oraz jej filiach w sołectwach gminy.

dziecko, las, podróż, trekking, warsztaty
Warsztaty prowadzić będą Klaudia Jadwiszczyk i Krzysztof Lewicki (Dzika Droga) - instruktorzy survivalu, pedagodzy leśni, trenerzy etyki outdoorowej · fot. pixabay


Jeżeli lubicie ekscytujące przygody i wyprawy w nieznane - wakacje w lesie z pawłowicką biblioteką to coś dla Was. Dowiecie się m.in. co przyda ci się w trakcie podróżowania, nauczycie się jak rozłożyć namiot, ugotujecie ekspresowy posiłek na kuchence elektrycznej.

Warsztaty prowadzić będą Klaudia Jadwiszczyk i Krzysztof Lewicki z Dzikiej Drogi - instruktorzy survivalu, pedagodzy leśni, trenerzy etyki outdoorowej. Więcej o Dzikiej Drodze na stronie www.dzikadroga.pl/

Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy trwają w Bibliotece Głównej oraz poszczególnych filiach.

Warsztaty odbędą się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego!

Terminarz warsztatów:

  • 13-14 lipca, godz. 10.00 - Biblioteka Główna
  • 15 lipca, godz. 10.00 - Filia Osiedle
  • 16 lipca, godz. 10.00 - Filia Krzyżowice
  • 17 lipca , godz. 10.00 Filia Pielgrzymowice


warsztaty podróżnicze

ar / pless.pl, źródło: GBP w Pawłowicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.