pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 26 czerwca 2020
  • wyświetleń: 6048

PCKul na wynos: warsztaty w internecie przez całe wakacje

Za nami:

Pszczyńskie Centrum Kultury od 29 czerwca rusza z projektem dofinansowanym ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Kultura w sieci". Zajęcia dla dzieci i seniorów poprowadzą współpracujący z Pszczyńskim Centrum Kultury instruktorzy oraz zaproszeni goście.Jakie propozycje przygotował PCKul?Opowieści dla najmłodszych w ramach spotkań "Poczytaj mi bajeczkę" Patrycji Tomaszczyk-Kindla, dziennikarki, prezenterki telewizyjnej TVP 3 Katowice, TVN Kraków, TVS

Joga zdrowego kręgosłupa dla seniorów - zajęcia Studia Joga Medica w Pszczynie. Wśród prowadzących Mariola Ciesielska (certyfikowany nauczyciel Hatha Jogi) oraz Ania Michalec - certyfikowany nauczyciel Kundalini Joga i Joga Nidra, Technik Medytacyjnych

Joga dla dzieci ze Studiem Joga Medica

Warsztaty fotograficzne z Jerzym Rzechankiem - fotografem freelancerem, portrecistą i reporterem. Rzechanek jest też animatorem działań fotograficznych. Ukończył fotografię na Instytucie Sztuki UMCS w Lublinie)

Warsztaty taneczne i gimnastyka dla seniorów z prowadzącą Gosią Tomczyk, - choreografką i instruktorką tańca nowoczesnego, instruktorką rekreacji ruchowej ze specjalizacji fitness i instruktorką Stowarzyszenia "take tam...".

Warsztaty taneczne dla dzieci z Iwoną Tchórzewską - choreografką, trenerką tańca w Pałacu Młodzieży w Katowicach, Teatrze Bezpańskim, finalistka You can Dance

Warsztaty poetyckie z Maciejem Szczawińskim, redaktorem Polskiego Radia Katowice

Warsztaty artystyczne z Aleksandrą Morkisz, założycielką Stowarzyszenia Dekupażystów Polskich "Deku-Sabat"

Warsztaty florystyczne z florystką Martą Kapicą

Warsztaty muzyczne z Andrzejem Żydkiem, pedagogiem z wykształcenia, a z zamiłowania i zawodu perkusistą. Muzyk gra na różnego typu bębnach. Współpracuje z takimi zespołami jak: Stonehenge, Dzień Dobry, Musicocompany, Tyrolia Band, Silesian Sound. Tworzył oraz wykonywał "na żywo" muzykę do filmów oraz spektakli teatralnych. Prowadzi wiele świetnie prosperujących grup bębniarskich dla dzieci i młodzieży.

Warsztaty z robótek ręcznych z Iwoną Tchórzewską

Cykl warsztatów komputerowych dla seniorów "Kultura w sieci" z Anną Hanusik

Wszystko to bezpłatnie i bez wychodzenia z domu. Materiały w formie wideo, galerii zdjęć oraz zajęcia online (webinaria) będą ukazywać się regularnie od 29 czerwca do 28 sierpnia. Zapraszamy na kanał YouTube PCKulu, fanpage na Facebooku oraz Instagrama, a także na stronę www.pckul.pl. Do zobaczenia!

ar / pless.pl
źródło: PCKul

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.