Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 20 czerwca 2020
  • 28 czerwca 2020
  • wyświetleń: 3229

[FOTO] Koncert Koszau w goczałkowickim WakeParku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "WakePark" podaj

Ciężkie czasy dla muzyki na żywo powoli odchodzą. W sobotę w goczałkowickim WakeParku miał miejsce kolejny koncert z serii Muzyka na Fali. Wystąpili stali bywalcy pływającej sceny - zespół Koszau! Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Koncert Koszau w WakeParku - 27.06.2020 · fot. Grzegorz Załucki


Jeśli jeszcze nie mieliście okazji poznać ich muzyki, posłuchajcie singli w serwisie YouTube.Zespół powstał w marcu 2017 roku i składa się z czwórki przyjaciół, których połączyła radość ze wspólnego grania. Zadebiutował w sierpniu tego samego roku na festiwalu Cloud9 w Środzie Wielkopolskiej, gdzie zdobył główną nagrodę oraz wystąpił u boku Krzysztofa Zalewskiego. W grudniu tego samego roku zespół wziął udział w projekcie kolędowym nagrywając własną wersję tradycyjnego utworu "Oj, maluśki, maluśki", która znalazła się na płycie Pszczyńscy Kolędnicy i przyjęta z dużym uznaniem, stała się jedną z wizytówek produkcji. Przez dwa i pół roku działalności Koszau, zdążył zagrać kilka tras w całym kraju i za granicą (Berlin) oraz wystąpić przed takimi artystami jak: Agnieszka Chylińska, Miuosh, Lao Che, Sarsa, Dr. Misio i Strachy na Lachy. Na platformach społecznościowych ukazały się teledyski do utworów "Dymek" oraz "Pokaż się".Jak sam pisze o sobie zespół Koszau, muzyka, którą tworzą jest z pogranicza tego, co subtelne i tego, co dosadne - coś pomiędzy uczuciem i afektem, twardą rockową gitarą i delikatnym pianinem, spokojną kompozycją i niespokojnym tekstem, bigbitową mocą i wyważonym groovem. To cztery historie połączone ze sobą, wzajemnie się rozgrzewające, nieraz wybuchowe. Koszau to dziesiątki inspiracji, życiowa podróż młodych muzyków, sztuka relacji i poezja przemyśli. Grają ze sobą i mówią razem. Powiedzą wszystko, na co znajdą własne słowa.ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

WakePark

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "WakePark" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.