Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 15 czerwca 2020
  • 23 czerwca 2020
  • wyświetleń: 2817

Dzień Ojca w Karczmie Wiejskiej w Jankowicach z Figle Migle

Za nami:

Zapraszamy wszystkich na Dzień Ojca w Karczmie Wiejskiej z Figle Migle. Nasza urocza pani animatorka przygotowała dla najmłodszych gości wspaniałe atrakcje. Wspólnie bawić się będziemy w ulubioną zabawę z chustą i tunelem animacyjnym. Będzie też wyzwanie dla tatusiów - zjedzenie schabowego i golonki! Przygotowano nagrody i certyfikaty "Super taty". Wszystko we wtorek, 23 czerwca.

Najlepszy prezent na dzień taty?


Niebawem będziemy obchodzić kolejne ważne święto w roku. Dzień Ojca! Nie mogliśmy zorganizować w tym roku Dnia Dziecka tak jak zawsze więc nadchodzące święto Dnia Ojca będzie wspaniałą okazją do rodzinnego świętowania i spędzania wspólnie czasu. Jak zawsze nasza restauracja jest na ta okoliczność przygotowana, więc zapraszamy!

Poskaczemy w rytm muzyki, puszczać będziemy ogromne bańki mydlane XXL. W programie zabawy odbędzie się pokaz bańki dymnej oraz warsztaty plastyczne na których dzieci wykonają drobne upominki dla Tatusiów.

Dla naszych kochanych Tatusiów przygotowaliśmy pewne wyzwanie! Zabawa polega na podjęciu wyzwania jakim jest zamówienie i zjedzenie w całości co do ostatniego kawałka naszego tradycyjnego kotleta schabowego wraz z wszystkimi dodatkami lub jeśli ktoś woli może zmierzyć się z naszą golonką.Kto chętny do podjęcia się takiego zadania? Każdy ze zwycięzców otrzyma certyfikat "Super Taty" a dzieciaki zwycięzcy otrzymają od nas lody na deser.

Uwaga! Zabawa z wyzwaniem trwa cały dzień 23 czerwca. Zapraszamy od 11.00 - 21.00. Zabawa z panią animatorką będzie trwała w godzinach 16.00 - 18.00. W pozostałych godzinach dzieciaki mogą korzystać z naszego placu zabaw, ogrodu oraz stołu do piłkarzyków i ping ponga znajdujących się pod altanami w ogrodzie.

Zapraszamy do udziału w naszym wydarzeniu.

Rezerwacja stolików: 502 565 414
Zapraszamy na www.facebook.pl/karczmajankowice
oraz na naszą stronę internetową www.karczmawiejska.pl

Karczma Wiejska

43-215 Jankowice
ul. Żubrów 112

tel. 502565414REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.