pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 27 maja 2020
  • wyświetleń: 1978

W lipcu rusza konkurs fotograficzny Małe i Duże Mikropodróże

XVIII edycja ogólnopolskiego konkursu fotograficznego w suszeckim GOKu tym razem odbędzie się w nowym wydaniu pod nazwą "Małe i Duże Mikropodróże". Celem konkursu jest utrwalenie w fotografii subtelnego piękna krajobrazu, ludzi, przyrody, architektury, różnych form wypoczynku w trakcie wakacyjnych wojaży.

fotograf
fot. pixabay


Każdy, kto kocha fotografię i zabiera ze sobą aparat na mniej lub bardziej odległe wyprawy, ma szansę zaprezentować swoje prace. Jeżeli ze względu na trwającą epidemię, dalekie podróże okażą się niemożliwe, wyjazdy mogą mieć wymiar mikro. Nic straconego - sfotografujmy nasze najbliższe otoczenie z ciekawej, nietuzinkowej perspektywy!

Z roku na rok zainteresowanie konkursem jest coraz większe, a zdjęcia nadsyłają uczestnicy z całej Polski.
Do tej pory, we wszystkich edycjach konkursu udział wzięły 764 osoby, które łącznie nadesłały 2301 prac.

Prócz nagród finansowych dla uczestników konkursu przygotowano jeszcze jedną formę nagrody.
W 2018 roku w podróż po całej Polsce wybrała się "Objazdowa Wystawa Moich Podróży Małych i Dużych". W zamyśle, wraz z napływem nowych prac, będzie przygotowywana kolejna ekspozycja.

Prace do konkursu można nadsyłać od 1 lipca do 4 września. Ogłoszenie wyników I etapu konkursu nastąpi do 23 września, a ogłoszenie wyników konkursu do 30 października.

Regulamin i potrzebne dokumenty na stronie GOK Suszec: kulturasuszec.pl/konkurs-fotograficzny-male-i-duze-mikro-podroze/

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie (od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00) lub mailowo - telefon: 32 212 44 91 wew. 19, e-mail: konkursy@kulturasuszec.pl, www.kulturasuszec.pl

konkurs foto

ar / pless.pl
źródło: GOK Suszec

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.