Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 25 maja 2020
  • wyświetleń: 5548

Wuefista z Ćwiklic w akcji Pogodny temat w Dzień Dobry TVN

Nie tak dawno pisaliśmy o panu Mariuszu z Ćwiklic - wuefiście w szkołach podstawowych w Goczałkowicach i Czechowicach-Dziedzicach, który w czasie epidemii zaangażował własne dzieci do kręcenia filmików z zabawami ruchowymi. Ostatnio jego propozycje były prezentowane na antenie TVN w cyklu "Pogodny temat w Dzień Dobry TVN".

Loading...


Akcja "Pogodny temat w Dzień Dobry TVN" polega na przedstawianiu najlepszych sposobów na poprawę humoru. Aby nasze propozycje znalazły się w wydaniu telewizji śniadaniowej, należy użyć w swoim poście w mediach społecznościowych hashtagu #PogodniTVN. Redakcja programu wybierze najciekawsze materiały.

Loading...


- Od początku naszego przymusowego pobytu w domu, związanego z pandemią, wymyślam różne aktywności i zabawy z udziałem moich dzieciaków. Stworzyłem specjalny kanał na YouTube pod nazwą Fajny Ruch. Filmiki cieszą się dużą popularnością wśród moich znajomych na Facebooku - mówi Mariusz Maławy.

- Rodziły mi się w głowie pomysły i namawiałem moje dzieci do realizacji. Zaczęło się w domu powszechne ruszenie. Cała nasza rodzina bierze w tym udział. Ja z dzieciakami doskonalimy wykonanie, a żona nagrywa ostateczną wersję. Była i jest to jakaś odskocznia od znużenia zaistniałą sytuacją. W pewnym momencie siostra podpowiedziała mi o akcji TVN - dodaje wuefista.

Loading...


Pan Mariusz zaczął rodzinne animacje ruchowe publikowane na Facebooku oznaczać hashtagiem. Swoje pomysły na spędzanie czasu w domu umieszcza w sieci końcem tygodnia - dzięki temu pojawiają się one w TVN w sobotnie przedpołudnie. Dotychczas oznaczył w ten sposób siedem publikacji i aż pięć razy mogliśmy zobaczyć rodzinę z Ćwiklic na ekranie telewizora.

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.