pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 18 maja 2020
  • wyświetleń: 2940

[WIDEO] Schola z parafii z Brzeźć z prezentacją o Janie Pawle II

Z okazji setnej rocznicy urodzin Jana Pawła II schola z Parafii Matki Bożej Szkaplerznej w Brzeźcach planowała specjalny koncert, ale epidemia pokrzyżowała plany. Zamiast tego zespół przygotował wyjątkową prezentację. Zapraszamy do oglądania.Miał być koncert, podczas którego Jan Paweł II, przechadzałby się po brzeskiej świątyni. Dziewczyny ze scholi śpiewałyby jego ulubione piosenki, parafianie zgromadzeni na tym wydarzeniu, wpatrywaliby się w jego świętą twarz, w jego radosne oczy. Słuchaliby jego słów, podążali za jego myślami i dumnie oklaskiwali śpiewające parafianki.

Miał być koncert urodzinowy, miało być wiele koncertów i wiele wydarzeń - a jest ... czas wyjątkowy, w którym mamy zaszczyt zaprezentować specjalne wydarzenie - spotkanie zarówno ze świętym solenizantem jak i z dziewczynami ze scholi.

Jan Paweł II prezentacja
fot. Schola z Parafii Matki Bożej Szkaplerznej w Brzeźc


Nasza schola działa od roku. Każde wydarzenie jest wielkim przeżyciem dla uczestniczek. Parafianie chętnie i bardzo licznie, ku naszej wielkiej radości, uczestniczą w przygotowanych przez nas koncertach i wydarzeniach religijnych. Za nami już dwa koncerty kolędowe, prowadzenie modlitwy różańcowej, Koronki do Miłosierdzia Bożego, jak i nabożeństw Drogi Krzyżowej.

17 maja miał odbyć koncert z okazji 100-lecia urodzin Ojca Świętego Jana Pawła II. Koncertu niestety nie będzie, ale wspólnymi siłami i ograniczonymi możliwościami przygotowałyśmy prezent dla Jana Pawła II i wszystkich oglądających. Mamy nadzieję, że przyniesie Państwu radość, w serca wleje nadzieję, podniesie na duchu, a Jan Paweł II przysiądzie obok każdego z nas i pomoże przetrwać te trudne czasy.

Bernadeta Jonkisz, Anna Harazin

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.