pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 7 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 4576

Dom Kultury w sieci! Spędź czas epidemii z GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Czas epidemii ograniczył działalność Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu i możliwość bezpośredniego spotkania z mieszkańcami. Pracownicy GOK nie odpuszczają jednak i szukają nowych rozwiązań. Teraz, jak wiele innych instytucji kultury, przenoszą swoją działalność do wirtualnej przestrzeni. Co proponują?

GOK Suszec
fot. GOK Suszec


GOK zaprasza do spotkań w sieci w ramach dotychczasowych zajęć, ale także do korzystania z nowych propozycji w poniższych blokach:

#kreatywniewsieci - to tutaj znajdziecie pomysły na zajęcia dla dzieci, czy dorosłych, autorskie kolorowanki, czy przestrzeń do własnej twórczości, takiej, jak np. majsterkowanie.
#konkursywsieci- tutaj znajdziecie konkursy plastyczne oraz quizy, w którym mogą brać udział dzieci, dorośli a nawet całe rodziny.
#wydarzeniawsieci - tutaj będziemy polecać wydarzenia, które obecnie proponowane są w internecie oraz zapraszać do uczestnictwa w nowych cyklach, takich jak: pieśni Cieśli od kuchni, czy spektakle teatralne w wykonaniu Amatorskiego Zespołu Teatralnego działającego przy Związku Górnośląskim w Suszcu.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.kulturasuszec.pl

ar / pless.pl, źródło: GOK Suszec

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj