pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 3 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 4986

#PszczynaSobiePomaga: nauka gry na gitarze online!

Jacek Rogalski z Pszczyny, pedagog z 30-letnim doświadczeniem, jak wielu innych nauczycieli i instruktorów w dobie epidemii zaprasza na internetowe lekcje nauki gry na gitarze.

Jacek Rogalski
fot. www.jacekrogalski.pl


Pan Jacek prowadzi profesjonalne lekcje gry na gitarze adresowane do każdej grupy wiekowej - zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Gwarantuje profesjonalną naukę w oparciu o najnowsze technologie i metodykę nauczania sprawdzoną w trakcie niemal trzydziestoletniej działalności pedagogicznej w nauczaniu gry na instrumencie. Zaprasza również osoby już zaawansowane na internetowe zajęcia o tematyce improwizacji, warsztatu kompozytorskiego oraz gry akompaniującej metodą "ze słuchu".

- Doświadczenie, cierpliwość i naturalnie swobodna forma zajęć powodują, że nauka gry na gitarze jest najczęściej bezstresowa i przyjemna - mówi pan Jacek o swoich zajęciach.

W trakcie lekcji pan Jacek udzieli także fachowych porad dotyczących kryteriów wyboru gitary, wzmacniacza czy też efektów gitarowych.

Więcej szczegółowych informacji na temat formy nauczania na stronie internetowej www.jacekrogalski.pl w zakładce "lekcja".

Kontakt:
Jacek Rogalski
tel. 665 309 609
mail: jacek.rogalski@gmail.com

Działajmy w myśl zasady #PszczynaSobiePomaga

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.