pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 21 lutego 2020
  • 11 marca 2020
  • wyświetleń: 8688

Odwołane: "Piraci" na marcowej Niedzieli z Bajką

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Odwołany został spektakl, który miał odbyć się dnia 22 marca w GOK Suszec pt. "Piraci" w wykonaniu grupy teatralnej "Groszki" działającej przy Teatrze Sztuk w Jaworznie. Decyzja o odwołaniu wydarzenia została podjęta zgodnie z zarządzeniami w związku z zagrożeniem zakażenia koronawirusem.

"Nasz Kapitan grzmi jak burza
Tocząc prochu pełną beczkę
Że najłatwiej być piratem
Kiedy jest się... małym dzieckiem"

Marzenia, bunt i dziecięce wnioski. Równie ważne dla dzieci, jak i dla dorosłych. Zwłaszcza rodziców. Co chodzi po głowie, gdy ma się 6-11 lat? Sam się, widzu, przekonaj!

Bilety w cenie 10 zł można nabyć w sekretariacie lub na portalu biletyna.pl (zakładka "Kup bilet") Przed spektaklem zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach kreatywnych. Start godz. 15:00.

Sekretariat Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu czynny od poniedziałku do czwartku w godz. 8:30-19:30, w piątki w godz. 8:30 - 18:00. Kontakt: e-mail: kasia@kulturasuszec.pl, telefon: 32 212 44 91 wew. 23. Zachęcamy do odwiedzenia naszego facebook’a.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj