pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 21 lutego 2020
  • wyświetleń: 4604

Konkurs recytatorski Mały Okr i Okr 2020 w GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w lokalnych eliminacjach do etapów regionalnych Konkursu Recytatorskiego "Mały OKR 2020" dla dzieci ze szkół podstawowych oraz Konkursu Recytatorskiego "OKR 2020" dla młodzieży ze szkół ponadpodstawowych i osób dorosłych.

Eliminacje lokalne odbędą się 9 marca 2020 roku w sali widowiskowej GOK w Suszcu, a dla osób chętnych warsztaty przygotowujące do tych eliminacji 28 lutego. Koszt warsztatów za jednego uczestnika wynosi 25 złotych.

Dzieci mogą brać udział w konkursie tylko pod opieką nauczyciela, instruktora, ewentualnie innego opiekuna. Karty zgłoszenia dzieci chcących wziąć udział w lokalnych eliminacjach i warsztatach należy dostarczyć do biura GOK w nieprzekraczalnym terminie do 26 lutego.

"OKR" oraz "Mały OKR" są konkursami ogólnopolskimi, których celem jest nie tylko krzewienie kultury słowa wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. "Mały OKR" ma za zadanie przygotowanie najmłodszej grupy wiekowej do przyszłego udziału w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim dla starszej młodzieży i dorosłych, który w tym roku odbywa się już 65 raz i jest wydarzeniem bardzo prestiżowym. Tegorocznym organizatorem eliminacji lokalnych jest Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu, Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej oraz Instytut Myśli Polskiej im. W. Korfantego w Katowicach.

Wszelkich informacji w sprawie lokalnych eliminacji do konkursu udziela Agnieszka Zielonka-Mitura, tel. 32 212 44 91 wew. 21, e-mail:aga@kulturasuszec.pl.

Sekretariat Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu czynny od poniedziałku do czwartku w godz. 8:30-19:30, w piątki w godz. 8:30 - 18:00. Kontakt: e-mail: aga@kulturasuszec.pl, telefon: 32 212 44 91 wew. 21. Zachęcamy do odwiedzenia naszego facebook’a.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj