pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

 • 14 lutego 2020
 • 8 marca 2020
 • wyświetleń: 10969

A Kobiety są z Wenus... - Dzień Kobiet w Skansenie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Skansen" podaj

Za nami:

Skansen - Zagroda Wsi Pszczyńskiej zaprasza 8 marca do wzięcia udziału w wenusjańskim Dniu Kobiet. Wydarzenie odbędzie się w godzinach 12.00-17.00.

Skansen zaplanował odrobinę atrakcji dla ciała, a także coś dla ducha każdej z Pań, Wenusjanek:

 • o 12.00 - zastanowimy się "Czy to prawda, że kobiety są z Wenus?" - porozmawiamy na temat naszego wenusjańskiego pochodzenia opierając się na doświadczeniach pisarza Johna Graya, autora bardzo ciekawej książki " Mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus".
 • o 12.30 - zadbamy o nasze ciała, wraz z instruktorem poruszamy się przy dźwiękach muzyki.
 • o 13.00 - pod czujnym okiem towarzyszącego nam, wykwalifikowanego dietetyka uzupełnimy elektrolity przygotowując magiczne napoje mocy.
 • o 14.00 - wystartuje Babcina fabryka na zielono i nie tylko, czyli rozpoczniemy pełną parą produkcję kosmetyków i wenusjańskich akcesoriów - myjek pod prysznic (nie na szydełku, lecz tym razem na paluszkach...) Wszystko pod bacznym okiem specjalnie wykwalifikowanych Wenusjanek.
 • o 15.00 - czas na zieloną zupę krem w roli głównej
 • o 15.30 - coś dla odważnych kobiet, czyli trening otwartości w życiu prywatnym i zawodowym z profesjonalnym wenusjańskim coachem - trenerem
 • o 17.00 - wspólne, przy lampce dobrego wina, mamy nadzieję owocne poszukiwania na niebie naszej pełnej blasku Wenus.


Każda z Pań, oprócz wykonanych przez siebie kosmetyków i akcesoriów oraz dawki pozytywnych, mamy nadzieję, wrażeń i emocji otrzyma drobny upominek, który zapewne będzie pomocny w codziennym życiu, bo przecież jesteśmy z Wenus.

Planujemy jeszcze wyjaśnić wszystkim dlaczego większość przygotowanych przez nas atrakcji miała kolor zielony, ale póki co, to nasza słodka tajemnica.

Tego dnia będą nam towarzyszyć niezwykli goście rodem z Wenus:

 • Dietetyk Magdalena Sojka,
 • Coach, autorka programu skutecznych metod rozwoju Potrafish - Aleksandra Duda,
 • Dziewiarka, autorka programu "Sztrykowanie na ekranie" oraz książki " Robótki na paluszkach", Barbara Palewicz - Ryży


oraz nasza pełna życia, niezawodna ekipa skansenowa i inne ciekawe osoby tylko z Wenus.

Zapraszamy do zapisów pod numerami telefonów: 32 210 57 77; 604 508 718. Po zebraniu się grupy zostaną Państwo poinformowani o sposobie dokonania płatności.

Koszt udziału w wenusjańskim dniu kobiet wraz ze wszystkimi atrakcjami to 100 zł /os.
Proszę zabrać z domu: dobry humor, luźny strój najlepiej z zielonym akcentem.

Uwaga! Niniejsza oferta jest skierowana dla pełnoletnich kobiet oraz partnerów, którzy nie mają pomysłu na prezent z okazji tego wyjątkowego święta. Panie będą zachwycone!

Zdecydowaliśmy o przygotowaniu tego wydarzenia w godzinach 12.00 - 17.00, ponieważ świętować należy od południa, gdy człowiek jest wypoczęty i pełen wigoru. Jest to przecież Dzień Kobiet, a nie tylko wieczór Kobiet, w którym, po wyczerpującym dniu, po upieczeniu 20 kotletów, ugotowaniu 5 litrów rosołu, przebraniu 3 łóżek, odkurzeniu 120 m2 podłóg pełnych kruszek i zwierzęcej sierści i innych atrakcjach niejednokrotnie my, kobiety - nie mamy po prostu ochoty już uczestniczyć. Ważne zatem jest, aby tego dnia, sprytnie przerzucić obowiązki na członków rodzin i przeżyć dzień pełen relaksu, śmiechu i pozytywnych doświadczeń. Do dzieła!

Dzień Kobiet w Skansenie

ar / pless.pl, źródło: Skansen Zagroda Wsi Pszczyńskiej

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Skansen

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Skansen" podaj