pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 19 sierpnia 2020
  • 18 października 2020
  • wyświetleń: 21019

Magic Show Bartosza Lewandowskiego w PCKulu

Za nami:

Zapraszamy całą rodzinę na pokaz magii i iluzji finalisty programu Mam Talent - Bartosza Lewandowskiego, który już w niedzielę, 18 października wystąpi na deskach Pszczyńskiego Centru Kultury. Bilety w sprzedaży. Start wydarzenia: godzina 16.00.

Kup bilet

Podczas widowiska widzowie przeniosą się w magiczną podróż, a niemożliwe na oczach całej publiczności stanie się możliwe. Głównym punktem programu będą triki z ptakami, którymi Bartosz Lewandowski podbił 11 edycję programu "Mam Talent"! Gołębie, papugi, wśród nich także gigantyczna, egzotyczna papuga ara oraz niespotykane triki z akwarium i złotymi rybkami - to jedne z głównych atrakcji występów Bartosza, które zachwyciły tysiące widzów przed telewizorami w całym kraju.

Nie zabraknie sporej dawki śmiechu, którą dostarczy kabaretowo-magiczna część widowiska. Hipnoza, triki z udziałem widowni, przepowiednie, etiuda z latającym stolikiem, magiczne pojawienie w płonącej klatce, przenikanie przez wentylator śmierci, z którym iluzjonista wystąpił podczas finałowego odcinka popularnego programu oraz wiele innych magicznych urozmaiceń, którymi widzowie zostaną dosłownie oczarowani.

To widowisko nie będzie zwykłym iluzjonistycznym pokazem. Występy Bartosza Lewandowskiego to przede wszystkim opracowanie artystyczne. Dlatego też zobaczycie iluzje w różnych stylach i wydaniach. To będzie prawdziwe magic show, podczas którego każdy widz znajdzie coś dla siebie, zarówno młodszy jak i starszy.

Nie zabraknie sporej dawki śmiechu, którą dostarczy kabaretowo-magiczna część widowiska. Hipnoza, triki z udziałem widowni, przepowiednie, etiuda z latającym stolikiem, magiczne pojawienie w płonącej klatce, przenikanie przez wentylator śmierci, z którym iluzjonista wystąpił podczas finałowego odcinka popularnego programu oraz wiele innych magicznych urozmaiceń.

Przypominamy występy w telewizyjnym programie "Mam Talent!":
#CASTING

#PÓŁFINAŁ

#FINAŁ

ar / pless.pl
źródło: PCKul

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.