pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 31 stycznia 2020
  • 4 lutego 2020
  • wyświetleń: 5420

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na film "Zenek"!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino" podaj

31 stycznia Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na film "Zenek" opowiadający historię Zenona Martyniuka. Już dziś kup bilet i zobacz historię chłopca, który zrealizował swoje marzenia. "Zenek" wejdzie na ekrany 14 lutego. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.Film "Zenek" to z jednej strony paradokument, a z drugiej obraz minionej epoki. Widzowie na wielkim ekranie zobaczą historię chłopaka z podlaskiej wsi Gredele, który realizuje swoje wielkie marzenie, by śpiewać i bawić tłumy. Dzięki uporowi, ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeniom osiągnął on niebywały sukces dając jednocześnie radość milionom rodaków. Teledysk do utworu "Przez twe oczy zielone" odniósł ogromny sukces przekraczając próg 175 mln wyświetleń w serwisie YouTube.

Zenek Martyniuk to król muzyki, której nazwę sam wymyślił. Widzowie usłyszą w sali kinowej disco polo, ale także wiele innych dyskotekowych hitów. W roli muzyka wystąpią: Jakub Zając oraz Krzysztof Czeczot.

Film "Zenek" będzie miał premierę 14 lutego. Multikino właśnie uruchomiło przedsprzedaż biletów na weekend premierowy 14-16 lutego. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez www.multikino.pl oraz aplikację na telefon. Seanse filmu "Zenek" są wyłączone z rezerwacji.

zenek

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino" podaj