Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 24 stycznia 2020
  • wyświetleń: 979

[ZDJĘCIA] Młodzi Podróżnicy w bibliotece pedagogicznej

W dniach 22-23 stycznia w bibliotece pedagogicznej w Pszczynie odbyły się zajęcia feryjne dla dzieci pod hasłem "Podróżnicy na czterech kontynentach".

Młodzi Podróżnicy w bibliotece pedagogicznej


Uczestnicy w ciągu dwóch dni mieli możliwość wykazania się różnorodnymi umiejętnościami i wiedzą na tematy związane z Azją, Australią, Afryką i Antarktydą. Po raz kolejny trafionym pomysłem okazała się zabawa w poszukiwanie skarbu. Dzieci buszowały po bibliotece szukając kolejnych wskazówek. Gdy skarb był już znaleziony, a Podróżnicy zmęczeni i głodni, mogli skorzystać z przygotowanego poczęstunku. Po odpoczynku i regeneracji sił dzieci wyciszały się podczas prac plastycznych przygotowując: zakładkę-pandę, papierową rybkę (1dzień), mozaikową podstawkę pod kubek oraz pingwina (2 dzień).

Dzieci wychodziły z biblioteki uśmiechnięte, więc organizatorki mają nadzieję, że chętnie wrócą na ferie z biblioteką za rok.

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.