pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 15 stycznia 2020
  • 22 stycznia 2020
  • wyświetleń: 4340

Dzień Babci i Dziadka w Karczmie Wiejskiej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Karczma Wiejska" podaj

Dzień Babci i Dziadka zbliża się wielkimi krokami. Czy macie już pomysł, jaki prezent z tej okazji przygotować? Jakie złożyć życzenia i jak zaplanować swój grafik, aby móc uczcić ten dzień tak jak każda Babcia i każdy dziadek na to zasługuje?

Dzień Babci i Dziadka w Karczmie Wiejskiej


Dzień Babci świętujemy we wtorek 21 stycznia, dzień Dziadka następnego dnia. Na stronach internetowych i w sklepach znajdziecie mnóstwo ciekawych gadżetów, kartek i pomysłów, pamiętajcie jednak, że nawet najbardziej wyszukany prezent nie sprawi im tyle radości, co pamięć i towarzystwo wnucząt!

Jeśli jesteście już dorosłymi wnukami i szukacie pomysłu na najpiękniejszy prezent z tej okazji to serdecznie zapraszamy do Karczmy Wiejskiej. Z kuchnią babci może nie wygramy, bo każdy wnuk wie, że u Babci smakuje najlepiej, ale mimo to nie boimy się wyzwania. Obiad czy kolacja albo po prostu kawa ze smakowitym deserem w towarzystwie babci i dziadka z gorącym zapieckiem w tle to idealny sposób na świętowanie tej wyjątkowej okazji.

Dzień Babci i Dziadka w Karczmie Wiejskiej
Dzień Babci i Dziadka w Karczmie Wiejskiej


Nie powiedziane również, że świętować trzeba w ten jeden konkretny dzień. Jeśli środek tygodnia nie jest najodpowiedniejszym dniem, jeśli z jakiegoś powodu nie masz czasu na odwiedziny dziadków w tym konkretnym dniu, to świętujcie już w najbliższy weekend. Wierzcie nam, dla każdej Babci i Dziadka najważniejsza jest obecność wnuków a nie data. Zapraszamy więc do rezerwacji stolików na weekend a warto, bo już w najbliższy weekend startujemy z Czasem na Żeberka, gdzie tak jak w poprzednim roku znajdziecie prawdziwą kwaśnicę na żeberkach oraz nasze autorskie pomysły na dania z żeberkami w roli głównej.

Karczma Wiejska

43-215 Jankowice
ul. Żubrów 112

tel. 502565414Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Karczma Wiejska

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Karczma Wiejska" podaj