Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 13 stycznia 2020
  • 8 lutego 2020
  • wyświetleń: 5415

Legenda polskiej piosenki Krystyna Prońko wystąpi w Strumieniu

Za nami:

"Deszcz w Cisnej", "Jesteś lekiem na całe zło", "Małe tęsknoty"... kto nie zna tych i wielu innych utworów legendy polskiej piosenki i wokalistyki jazzowej Krystyny Prońko? W sobotę, 8 lutego będziemy mieli okazję usłyszeć Artystkę na żywo w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu. Krystyna Prońko wystąpi w swoim recitalu śpiewając z towarzyszeniem dźwięków fortepianu.

Koncert rozpocznie się o godzinie 19.00. Bilety w cenie 55 zł są dostępne w biurze Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu przy ulicy Młyńskiej 14 w godzinach pracy biura. Istnieje też możliwość zakupu biletów za pośrednictwem przedpłaty na konto Ośrodka Kultury (więcej informacji: www.emgok.pl).

Na godzinę przed wydarzeniem będzie czynna kawiarenka emgok, a na czas trwania spektaklu strumieński emgok nieodpłatnie zapewnia profesjonalną opiekę nad dziećmi w sali zabaw. Chęć skorzystania z tej możliwości należy zgłosić przy zakupie biletu.

Odpowiedzi na ewentualne pytania można uzyskać pod numerem telefonu: (33) 857-01-74.

Legenda polskiej piosenki Krystyna Prońko wystąpi w Strumieniu

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.