pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 7 stycznia 2020
  • 9 stycznia 2020
  • wyświetleń: 3103

Taka niespodzianka na Aktywnych Półkoloniach Zimowych!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Centrum Aktywności Ruchowej" podaj

Coraz lepiej znany jest program Aktywnych Półkolonii Zimowych, organizowanych przez Centrum Aktywności Ruchowej we współpracy z MKS Iskra Pszczyna.

Taka niespodzianka na Aktywnych Półkoloniach Zimowych!


Dotychczas na profilu CAR ukazało się kilka postów informujących o specjalnych punktach w programie ferii, których tematem przewodnim w tym roku jest "Akademia Pana Kleksa". Książka Jana Brzechwy inspiruje organizatorów do wielu aktywności, w tym standardowych już warsztatów twórczych, zajęć z animatorami kultury, gier i zabaw integracyjnych.

Bogaty jest również program rekreacyjny, w którym znajdzie się m.in. wyjazd do parku Wodnego Tychy i na basen w Goczałkowicach Zdroju, wyjście na lodowisko oraz gra terenowa.

Niespodzianką są jednak warsztaty robotyki z klocków LEGO®. Podczas zajęć dzieci konstruują oraz programują roboty, tak aby wykonywały proste polecenia np. wydawały dźwięki, omijał przeszkody lub sortował kolory. W trakcie warsztatów uczestnicy wykorzystują profesjonalny sprzęt komputerowy, materiały dydaktyczne oraz kompletne zestawy do budowy robotów LEGO® Mindstorm wyposażone w czujniki ruchu, koloru, dźwięku itp.

Zajęcia z robotyki to okazja, aby przenieść się do pracowni Golarza Filipa - fryzjera Ambrożego Kleksa, dostarczyciela kolorowych piegów i konstruktora Adolfa, jedynego chłopca - robota w Akademii.

To jednak ciągle nie wszystko co czeka uczestników ferii z CAR i MKS.

Aktywne Półkolonie Zimowe zaczynają się już 13 stycznia!

Ostatni dzwonek na zapisy: centrumar.pl/wydarzenia/aktywne-polkolonie-zimowe-13-17-stycznia-2020/

Centrum Aktywności

43-215 Jankowice
ul. Żubrów 75

tel. 57 57 23 23 7REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Centrum Aktywności Ruchowej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Centrum Aktywności Ruchowej" podaj