pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 22 grudnia 2019
  • 19 stycznia 2020
  • wyświetleń: 6444

Wyprawa na Babią Górę zimą z UKST Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

Za nami:

Uczniowski Klub Sportowo-Turystyczny "DIABLAK" zaprasza na pierwszą w historii klubu zimową wycieczkę na Babią Górę 1725m n.p.m.

Celem wycieczki jest zwiększenie świadomości turystów, nt. sprawnego poruszania się zimą w górach wyższych, a także zapoznanie się za walorami przyrodniczo-krajobrazowymi Babiogórskiego Parku Narodowego oraz (przy dobrej widzialności) podziwianie spektakularnych panoram z Diablaka, które zimą pozwalają nawet na oglądanie wschodnich pasm Sudetów! W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych lub innych trudności, trasa zostanie zmieniona tak, by nie narażać uczestników na niebezpieczeństwa. Wymagana dobra kondycja, kijki trekkingowe i raki (obowiązkowo, staramy się zorganizować coś z wypożyczalni sprzętu ale warto i tak popytać znajomych), a także czekan (opcjonalnie jak ktoś ma) i inne wyposażenie (w tym ubiór) niezbędne do uprawiania turystyki górskiej w warunkach zimowych.

Trasa: Przełęcz Lipnicka (Krowiarki) - Diablak - Przełęcz Brona - Markowe Szczawiny (schronisko) - Przełęcz Lipnicka.

Adresaci wyjazdu:

Uczniowie szkół ponadpodstawowych o bardzo dobrym stanie zdrowie i posiadający doświadczenie górskie
Dorośli turyści o bardzo dobrym stanie zdrowia

Koszt wyjazdu 45 zł

Szczegóły wyjazdu i możliwość zapisania się znajdują się na naszej stronie internetowej: www.skkt-diablak.pszczyna.edu.pl/aktualnosci/2020/19.01.2020_wycieczka_zaproszenie.php

ZAPRASZAMY

UKST "DIABLAK"

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj