pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 3 grudnia 2019
  • 12 grudnia 2019
  • wyświetleń: 5370

Książkowe Igraszki: mikołajkowe zabawy dla rodzin z dziećmi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejska biblioteka" podaj

Za nami:

12 grudnia o 16.30 jak co dwa tygodnie, Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie zaprasza na Książkowe Igraszki. Jest to czas głośnego czytania i wyśmienitych zabaw dla dzieci i ich opiekunów. Tym razem będziemy igrać w klimacie świątecznym.

Książkowe Igraszki: Rodzinne, mikołajkowe zabawy dla rodzin z dziećmi


Czekają na nas zabawy w kominie św. Mikołaja, śnieżkowa bitwa czy "taniec aniołków". Pomkniemy w reniferowym zaprzęgu i poszukamy pogubionych płatków śniegu i...brody św. Mikołaja. Będziemy się bawić jak zwykle, rodzinnie. Zapraszamy rodziców, rodzeństwo, ciocie, wujków czy dziadków. Nie zabraknie dobrej, dziecięcej lektury. Do zobaczenia 12 grudnia.

Jak bawiliśmy się w poprzednim miesiącu? Zapraszamy do naszej galerii! 14 listopada wybraliśmy się w Kosmos z sympatycznym robocikiem. Pan Toti towarzyszył nam w zabawie matematycznej. Powstały też, wykonane małymi rączkami, mini-robociki. 28 listopada nie zabrakło zabawnych ciekawostek ze świata krasnoludków. Wraz z książką Macieja Szymanowicza śledziliśmy zwyczaje tych uroczych stworzeń. Było dużo ruchu, wygłupów i rodzicielskie kalambury. Rodzice wraz z swymi pociechami stworzyli też wyjątkowe historie przy pomocy teatrzyku Kamishibai. Dziękujemy wszystkim obecnym za wspaniały udział!

Zajęcia są bezpłatne. Obowiązują zapisy. Więcej szczegółów w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Pszczynie.

new / pless.pl, źródło: M-PBP Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejska biblioteka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejska biblioteka" podaj