pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 29 listopada 2019
  • wyświetleń: 2160

Kreatywne warsztaty i spotkanie z Mikołajem w skansenie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Skansen" podaj

Serdecznie zapraszamy na warsztaty pn. "Stwórzmy prezent dla Mikołaja", które odbędą się 07 grudnia o godz. 16.00 w skansenowej altanie przy kominku.

W programie ciekawe warsztaty, podczas których dzieci przygotują niespodziankę dla siebie oraz św. Mikołaja. Planujemy wykonać zdobione ciasteczka, szydełkowane robótki ręczne, ozdoby na choinkę, mikołajowe mydełka. Każdy uczestnik zabierze ze sobą do domu przygotowane podczas warsztatów robótki. Święty Mikołaj będzie bacznie obserwował poczynania uczestników, być może przyłączy się do zabawy i obdaruje dzieciaki drobnym, słodkim upominkiem. Zależy nam, aby dzieci doceniły wartość wspólnego przebywania w gronie najbliższych i wykonywania ciekawych czynności nawiązujących do tradycji i kultury, co jest o wiele bardziej wartościowe niż góry prezentów otrzymanych w samotności.

Serdecznie zapraszamy. Koszt udziału w warsztatach 30 zł /os. Konieczne wcześniejsze zapisy. Liczba miejsc ograniczona.

Skansen

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Skansen

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Skansen" podaj