Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 27 listopada 2019
  • wyświetleń: 1320

[ZDJĘCIA] Warsztaty florystyczne w Wiśle Małej

Z inicjatywy Rady Sołeckiej, Koła Gospodyń Wiejskich oraz MPBP w Pszczynie Filia Wisła Mała w poniedziałek 25 listopada odbyły się w Sali Ośrodka Kultury w Wiśle Małej warsztaty florystyczne. Zainteresowanie tą formą spędzenia czasu było dość duże. Ostatecznie w warsztatach wzięło udział 37 pań oraz 15 dzieci.

Warsztaty florystyczne w Wiśle Małej - 25.11.2019 · fot. Renata Zborowska


Spotkanie rozpoczęło się o 17.00 i przez dwie godziny wszyscy świetnie się bawili, robiąc własnoręcznie wianki i stroiki adwentowe. Pracami dorosłych i dzieci kierowała pani Joanna Koterba z pracowni "Bukiet" z Pawłowic, która opowiedziała na początek o istocie i historii różnych stroików adwentowych. Zadbała też o niezbędne materiały, dzięki którym można było stworzyć te piękne dekoracje na świąteczne stoły.

Dzieci natomiast z wielką ochotą pracowały nad lampionami. Po wykonaniu zadań większość udała się do biblioteki, gdzie w oczekiwaniu na mamy słuchały opowiadań o Misiu Uszatku.

Nastrój spotkania był znakomity. Było też coś dla ciała: kawa, herbata i inne napoje oraz drobne przekąski. Pod czujnym okiem pani Joanny powstały naprawdę piękne prace, które z pewnością ozdobią świąteczne stoły. Inicjatywa takiego spotkania spotkała się z wielką aprobatą zebranych osób. Niemal wszyscy wyrazili chęć udziału w kolejnych takich przedsięwzięciach. Była to bowiem znakomita okazja do sprawdzenia własnych umiejętności manualnych, ale także możliwość miłego spędzenia czasu w sympatycznym towarzystwie.

Dziękujemy serdecznie pani Joannie za ciekawie prowadzone zajęcia, pani Urszuli Wyrobie za zajęcie się sprawami organizacyjnymi oraz wszystkim obecnym paniom i dzieciom. Dziękujemy osobom, które były inicjatorami tego wydarzenia i mamy nadzieję na kolejne spotkania!

Renata Zborowska

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.