pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 21 listopada 2019
  • wyświetleń: 2752

Relaks na basenach termalnych z UKST "Diablak"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

Dokładnie taki był temat przewodni sobotniego wyjazdu (16.11.2019r.) zorganizowanego, dla mieszkańców powiatu pszczyńskiego, przez Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny "DIABLAK". Tym razem za cel obrane zostały Chochołowskie Termy.

Relaks na basenach termalnych z UKST „Diablak” - 16.11.2019 · fot. UKST Diablak


Czterogodzinny Relaks na basenach termalnych przyniósł uczestnikom duże odprężenie. Jednakże w trakcie wyjazdu przedstawione zostały podstawowe informacje o terenie, przez który przejeżdżaliśmy, zarówno w aspekcie historycznym, jak i turystyczno-krajoznawczym. Ostatnim elementem przed powrotem do Pszczyny był spacer do drewnianego Kościoła Matki Bożej Częstochowskiej w Zakopanem i na Cmentarz Zasłużonych na Pęksowym Brzysku. Po bardzo szczegółowym przedstawieniu, zarówno aspektów sakralnych kościoła, jak i historii niektórych ważnych dla rozwoju Zakopanego osób pochowanych na cmentarzu, uczestnicy we własnym zakresie udali się na Krupówki, skąd wczesnym wieczorem odjechali do Pszczyny.

Jako organizatorzy cieszymy się z dużego zainteresowania naszymi wycieczkami i imprezami. Do udziału w naszych wycieczkach zachęcamy również grupy szkolne pod opieką nauczyciela. Zapraszamy na najbliższe wycieczki:
  • 8.12.2019r. - wycieczka w Beskid Śląski (Wapienica - Szyndzielnia - Bystra)
  • 12.01.2020r. - wycieczka DLA KAŻDEGO - KOPALNIA GUIDO
  • 18.01.2020r. - termy Chochołów
  • 19.01.2020r. - Zimowa Babia Góra
  • 26.01.2019r. - Wycieczka RODZINNA w Beskid Śląski (Kozia Góra)


Wszystkie szczegóły dotyczące wyjazdów i organizowanych imprez, są lub będą dostępne na stronie klubu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów turystyki, osoby chcące pochodzić po górach do uczestnictwa w wycieczkach organizowanych przez Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny "DIABLAK". Szczególnie chcielibyśmy zaprosić do współpracy szkolne koła turystyczne - prosimy o kontakt, bo "wspólnie możemy więcej". Naszym celem jest zachęcanie młodzieży do aktywnego spędzania wolnego czasu, pozostajemy również otwarci na turystów w każdym wieku.

Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny "Diablak" współpracuje przy organizacji wyjazdów z Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie.

UKST Diablak

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj