Rozrywka

  • 8 listopada 2019
  • 20 listopada 2019
  • wyświetleń: 3223

Listopadowe "Popołudnie dla najmłodszych" dla zwierząt

Za nami:

Jak co roku w okresie jesiennym przygotowujemy dla najmłodszych koncert wierszy i piosenek poświęconych zwierzętom. Prosimy wtedy naszych małych i większych gości o przyniesienie prezentów dla bezdomnych zwierząt będących pod opieką Fundacji "Zwierzęca Arkadia". Nie inaczej jest tym razem.

Zapraszamy zatem najmłodszych wraz z opiekunami do "13" w Pszczyńskim Centrum Kultury" w środę 20 listopada na godzinę 17.00, aby wysłuchać pięknych wierszy i piosenek mówiących o miłości do zwierząt. Prosimy również w miarę możliwości o prezenty, które przekażemy "Arkadii". Jak zwykle potrzeba kocyków, ręczników, podkładów higienicznych, misek, szelek, smyczek, no i oczywiście karmy dla psów i kotów. W ośrodku prowadzonym przez "Arkadię" przebywają też konie, świnki, koziołki.

Dla tych, którzy zapomną o prezencie przygotowaliśmy firmową skarbonkę, do której symboliczną złotówkę można będzie wrzucić.

Po raz dwudziesty ósmy już młodzi wokaliści i recytatorzy wystąpią przed Wami i Waszymi pociechami, aby sprawić wszystkim trochę radości i zachęcić do wspólnej zabawy.

Zapraszamy zatem serdecznie i liczymy na Waszą obecność! Czekamy w środę, 20 listopada o 17.00!

Listopadowe „Popołudnie dla najmłodszych” dla zwie

Renata Zborowska

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Poezja i muzyka pod 13" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Poezja i muzyka pod 13

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Poezja i muzyka pod 13" podaj