pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 30 września 2019
  • wyświetleń: 2083

Czas na barszcz z krokietem w Karczmie Wiejskiej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Karczma Wiejska" podaj

Jeśli lubicie tradycyjne polskie jedzenie, ale ciągle poszukujecie nowych doznań smakowych, to nasza propozycja jest właśnie dla Was.

Czas na barszcz z krokietem w Karczmie Wiejskiej


Od dziś w Karczmie Wiejskiej rozpoczynamy kolejne wydarzenie kulinarne, jakim jest "Czas na barszcz z krokietem". Będziecie mieli okazję skosztować krokietów w nowej odsłonie. Chcemy pokazać, że krokiety to nie tylko święta, grzyby i kapusta, nie tylko danie podawane w barach szybkiej obsługi. Nasze krokiety to zupełnie nowe spojrzenie na tę potrawę oraz połączenie smaków, które Was zaskoczy. Do każdej propozycji krokieta podawany jest nasz barszcz z czerwonych buraków, który gotowany jest od lat według babcinej receptury a jego rubinowa barwa i zapach sprawią, że będzie on "chodził po głowie" długo :)

Czas na krokiety zaczyna się dziś (30 września).

Nasze wariacje na temat krokietów dostępne będą od poniedziałku do piątku. Są one również idealne jako catering na Wasze domowe przyjęcia.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzania Karczmy na małe co nie co oraz do składania zamówień pod numerem telefonu 502-565-414.

Karczma Wiejska


Karczma Wiejska

43-215 Jankowice
ul. Żubrów 112

tel. 502565414REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Karczma Wiejska

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Karczma Wiejska" podaj