pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 26 września 2019
  • 9 października 2019
  • wyświetleń: 1942

Spotkanie z Krzysztofem Wostalem w pawłowickiej bibliotece

Za nami:

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Krzysztofem Wostalem - podróżnikiem i działaczem społecznym, które odbędzie się 9 października o godz. 17:00 w Czytelni Gminnej Biblioteki Publicznej w Pawłowicach. Spotkanie poprowadzi Wioleta Kurzydem.

Spotkanie z Krzysztofem Wostalem w pawłowickiej bi


Krzysztof Wostal - mieszkaniec Katowic, przedsiębiorca i społecznik, prywatnie podróżnik, główny bohater i rozmówca książki "Życie w zachwycie". Pomimo swoich dysfunkcji jest uśmiechniętym i bardzo barwnym osobowościowo człowiekiem, który na co dzień prowadzi m.in. zajęcia komputerowe dla osób niepełnosprawnych oraz zajęcia z zakresu komunikacji z osobami niepełnosprawnymi. Cały czas podnosi wykształcenie, a ponadto aktywnie działa w kilku organizacjach pozarządowych oraz współpracuje z lokalnymi samorządami w Piekarach Śląskich i Katowicach. W roku 2015 został wyróżniony w kategorii "Lodołamacz Specjalny" w Śląskim etapie konkursu Lodołamacze. Był także nagradzany za działalność biznesową.

BM / pless.pl, źródło: GBP w Pawłowicach

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.