pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 24 września 2019
  • wyświetleń: 1288

Wspinaj się z "Diablakiem" - relacja z zajęć na ściance wspinaczkowej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

20 września odbyły się kolejne w tym roku szkolnym zajęcia na ściance wspinaczkowej organizowane w ramach działalności Uczniowskiego Klubu Sportowo - Turystycznego "DIABLAK". Adresatem niniejszych zajęć jest przede wszystkim młodzież szkół powiatu pszczyńskiego. Klub kontynuuje kolejny cykl szkoleń wspinaczkowych, zarówno dla uczniów już wspinających się, jak i dla tych, dla których był to pierwszy kontakt z tym sportem.

Wspinaj się z "Diablakiem" - relacja z zajęć na ściance wspinaczkowej


Uczestnicy piątkowych zajęć doskonalili poznane wcześniej techniki wspinaczkowe. Osoby, które wybrały się pierwszy raz poznały podstawowe zasady asekuracji i wspinania oraz praktycznie je przećwiczyły. Amatorzy wspinaczki przede wszystkim dbali o bezpieczeństwo oraz o jak najlepsze wykorzystanie czasu, żeby jak najwięcej się nauczyć i technicznie poćwiczyć. Jako organizatorzy tych wyjazdów mamy nadzieję, że uda nam się rozbudzić zainteresowanie tą formą aktywności fizycznej wśród młodzieży naszego powiatu i kontynuować systematyczne wyjazdy szkoleniowe. Ciągle liczymy na zainteresowanie tą formą rekreacji uczniów pszczyńskich szkół. Ze swej strony dokładamy wszelkich starań aby zajęcia były jak najbezpieczniejsze.

Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny "DIABLAK" współpracuje przy organizacji wyjazdów z Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie. Zajęcia odbywają się przy wsparciu finansowym Gminy Pszczyna i Powiatu Pszczyńskiego.

Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym wyjeździe na ściankę, który odbędzie się dopiero w października a szczegóły i zapisy opublikowane zostaną na stronie Klubu www.skkt-diablak.pszczyna.edu.pl

Zapraszamy również na najbliższe wycieczki:
  • 13.10.2019r. - wycieczka RODZINNA w Beskid Żywiecki (Hala Boracza)
  • 20.10.2019r. - wycieczka w Tatry (Czerwone Wierchy)
  • 16.11.2019r. - wyjazd na Termy do Chochołowa a następnie do Zakopanego
  • 17.11.2019r. - wycieczka RODZINNA w Beskid Śląski
  • 30.11.2019r. - Jarmark Bożonarodzeniowy - PRAGA
  • 07.12.2019r. - Jarmark Bożonarodzeniowy - WIEDEŃ
  • 08.12.2019r. - wycieczka RODZINNA w Beskid Śląski


Zapraszamy!

UKST Diablak

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj