Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 24 września 2019
  • wyświetleń: 1207

Sztuka dla malucha. Zajęcia dla dzieci do 5. roku życia

"Sztuka dla malucha" to warsztaty rodzinne, podczas których dzieci będą miały możliwość spróbowania różnych działań artystycznych - plastycznych, muzycznych i ruchowych. Elementy historii sztuki dla maluszków do 5. roku życia? Tak, to jest możliwe, i w dodatku można się przy tym świetnie bawić.

Sztuka dla malucha. Zajęcia dla dzieci do 5. roku życia


Zajęcia "Sztuka dla malucha" poprowadzi Aga Blazy - absolwentka paru szkół artystycznych, choć i tak najwięcej uczy się podczas pracy z dziećmi. Maluje, fotografuje, rysuje i urządza (najchętniej własne gniazdko). Jedna z prowadzących Fundację Nido, kolekcjonerka dobrych książek dla dzieci i pasjonatka ilustracji polskiej.

Zajęcia będą odbywać się w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu w grupie maksymalnie 8-osobowej. Czas trwania zajęć: 45 minut:
  • Dzieci w wieku 0-3 lat - Środy: 17:00 - 17:45
  • Dzieci w wieku 3-5 lat - Środy: 18:00 - 18:45


Opłata za zajęcia: 40 zł/miesiąc

Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury w w Suszcu, ul. Ogrodowa 22, 43-267 Suszec, tel. 32 212 44 91 wew. 23, e-mail: iwona@kulturasuszec.pl.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.