pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 20 września 2019
  • wyświetleń: 2357

Kurs fotografii dla początkujących "Zajęcie - proces tworzenia"

17 września w Pszczyńskim Centrum Kultury ruszył kolejny kurs fotografii pod hasłem "Zajęcie - proces tworzenia".

Kurs skierowany jest do osób początkujących w dziedzinie fotografii w wieku 15+ . Kursowicze dowiedzą się jak ważne jest światło i jego rodzaje, zapoznają się z podstawowymi pojęciami (m.in. kadrowanie, kompozycjał, perspektywa, czas ekspozycji czy ISO). Uczestnicy poznają podstawowe techniki fotografii takie jak portret, makro, fotografia nocna czy architektura oraz nabędą wiedzę jak w pełni wykorzystać funkcje w aparacie i na co zwrócić uwagę przy zakupie nowego aparatu oraz dodatków fotograficznych.

Program cotygodniowych, półtoragodzinnych zajęć podzielony jest na dwa segmenty. Pierwszy to teoria, drugi praktyka wraz z oceną na bieżąco zrobionych zdjęć. Zajęcia poprowadzi animator fotografii - Anita Nowak - promotorka fotografii w szerokim tego słowa znaczeniu.

Zapraszamy na zajęcia we wtorki o godz. 18.00 w Pszczyńskim Centrum Kultury. Cały kurs składać się będzie z 14 spotkań z fotografią, koszt to 180 zł. Zapisy trwają do 27 września. Zapraszamy!

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.