Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 18 września 2019
  • wyświetleń: 1774

Festyn rodzinny "Po naszymu..." na osiedlu Powstańców Śląskich

W sobotę, 14 września odbył się Festyn Rodzinny "Po naszymu...", którego organizatorem był Zarząd Osiedla Powstańców Śląskich i Parafia św. Jana Pawła II w Pszczynie.

Festyn rodzinny "Po naszymu..." na osiedlu Powstańców Śląskich w Pszczynie - 14.09.2019 · fot. Tymon Hellwig - lat 10


Wszyscy goście mogli spróbować śląskiego kołocza oraz przysmaków z grilla. Fundatorami poczęstunku byli organizatorzy. Występy na scenie rozpoczęły Wiolinki z SP 2 Pszczyna. Zaraz po nich zaprezentował się zespół rozrywkowy RAM. Finałowy koncert zagrała rockowa grupa Basement Under The Greenhouse.

Podczas festynu nie zabrakło atrakcji dla małych i dużych (dmuchane zjeżdżalnie, pokaz mega baniek, balonowy zawrót głowy, animacje trupy aktorskiej z Krakowa oraz tory przeszkód przygotowane przez wolontariuszki z SP 2 Pszczyna). Seniorzy mieli okazję zmierzyć sobie ciśnienie lub sprawdzić poziom cukru w punkcie medycznym.

Była także możliwość wsparcia budowy Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie, poprzez złożenie dobrowolnej ofiary. Organizatorzy byli wszystkim bardzo radzi i serdecznie dziękują za pomoc każdemu, kto chcioł być pomocny.

Beata Hellwig

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.