Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 16 września 2019
  • 27 października 2019
  • wyświetleń: 3751

GOK Suszec: Powracają Niedziele z Bajką!

Za nami:

Po krótkiej wakacyjnej przerwie zapraszamy ponownie na Niedziele z Bajką. Już w październiku zapraszamy na spektakl Teatru Lalek Marka Żyły "Historia Nie Do Powtórzenia!". Tym razem, wyjątkowo, zapraszamy do Remizo-Świetlicy w Mizerowie - 27 października o godz. 16.00.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu


Przed spektaklem zapraszamy na warsztaty kreatywne dla dzieci o godz. 15:00 (bezpłatne)

Spektakl wesoły oraz wysoce interaktywny, w którym widzowie wybierają kim będzie główny bohater, jakie będzie miał zadanie oraz np. co powinien zjeść na kolację, o ile wcześniej nie zdecyduje się aby wejść do domu zbója... Tym bardziej, że główny bohater ma własne zdanie i nie zawsze łatwo przekonać go do tego, czego chce widownia! Każdy spektakl to w zasadzie kolejna premiera! Oglądać można wiele razy i zawsze coś nas zaskoczy!

Bilety w cenie 10 zł można nabyć w sekretariacie lub na portalu biletyna.pl

Sekretariat Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu czynny od poniedziałku do czwartku w godz. 8:30-19:30, w piątki w godz. 8:30 - 18:00. Kontakt: e-mail: kasia@kulturasuszec.pl, telefon: 32 212 44 91 wew. 23. Zachęcamy do odwiedzenia naszego facebook’a.

TERMINY KOLEJNYCH "NIEDZIEL Z BAJKĄ":
17 listopada - spektakl "Baballom" Teatr Peti
15 grudnia - spektakl "Bałwanek o gorącym sercu" Teatr Przystanek

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.