Rozrywka

  • 12 września 2019
  • 25 września 2019
  • wyświetleń: 5914

[WIDEO, ZDJĘCIA] Piąty sezon koncertów dla najmłodszych rozpoczęty

W środę, 18 września zaprosiliśmy dzieci na kolejne spotkanie z cyklu "Popołudnie dla najmłodszych". Tym samym rozpoczęliśmy piąty już sezon występów dla młodych odbiorców. Przygotowaliśmy repertuar, który koncentrował się wokół tematu "Tacy jesteśmy".Dla zgromadzonej w "13" publiczności wystąpili młodzi wykonawcy, którzy przedstawili 10 piosenek. Przy dźwiękach muzyki nasi goście wesoło się bawili. Większość dzieci zachwycona była maskotkami, które stanowiły scenografię popołudniowego spotkania.

Na scenie wystąpili kolejno:
  • Ola Zborowska z piosenką "Jestem sobie przedszkolaczek"
  • Dawid Wilczek - "Masza" (o potrzebie i konieczności zachowywania czystości)
  • Oliwia Pojda - "Małe jest piękne" i "Moja klasa"
  • Julia Blaut - "Kto się czubi ten się lubi" i "Żyj do przodu"
  • Zuzia Zborowska "Zostań moją przyjaciółką"
  • Hania Gazda - "Tabliczka muzyczka", "Gwiazda Filmowa" i "Świat na głowie".


Do tego kilka wierszy o różnych typach przedszkolaków i uczniów autorstwa Ewy Skarżyńskiej, Danuty Wawiłow, Jana Brzechwy i Doroty Gellner uzupełniły program tego popołudnia.

Piąty sezon koncertów dla najmłodszych rozpoczęty - 18.09.2019


Było miło i sympatycznie, widzowie żywo reagowali na każdy punkt programu, wykonawcy bardzo się postarali wykonać swoje piosenki jak najładniej. Na zakończenie każde dziecko otrzymało słodki poczęstunek.

Niech kilka zdjęć i migawka filmowa z tego spotkana zachęci do udziału w kolejnych koncertach. Dziękujemy wszystkim dzieciom i ich rodzicom za przyjście i wspólną zabawę. Mamy ciągle nadzieję, że na naszych występach pojawi się więcej dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych. Chcielibyśmy zachęcić do udziału w tych spotkaniach oraz dołączenie do grupy występującej. Stale poszukujemy dzieci, które miałyby ochotę na śpiewanie i recytowanie ze sceny w "13".

Dziękuję wszystkim wykonawcom za wspaniały występ i już dzisiaj zapraszam na następne spotkanie 20 listopada o 17.00.

Renata Zborowska

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Poezja i muzyka pod 13" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Poezja i muzyka pod 13

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Poezja i muzyka pod 13" podaj