pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 6 grudnia 2005
  • wyświetleń: 15915

Foto-temat: Pokaz mody i fryzur

Foto-temat: Pokaz mody i fryzur
Pokaz mody - TRENDY


2 grudnia w oryginalnych wnętrzach Tyskiego Muzeum Piwowarstwa miało miejsce ciekawe wydarzenie - pokaz mody dwóch tyskich projektantek – Eweliny Gleby i Justyny Dembowskiej. Impreza zaplanowana była z okazji 1 rocznicy powstania tego oryginalnego Muzeum oraz 2 rocznicy istnienia głównego sponsora - salonu fryzjerskiego p. Anny Czerneckiej „Trendy Hair Fashion” z Pszczyny.

Justyna Dembowska i Ewelina Gleba, autorki prezentowanej w czasie pokazu kolekcji, to laureatki nagrody „Doskonałość Mody 2004” miesięcznika „Twój Styl” dla młodych projektantów. Projektantki zaprezentowały najnowszą kolekcję sylwestrowo-wieczorową, utrzymaną w ciepłym klimacie barw i wzorów lat 70-tych i 80-tych.

Pokazowi towarzyszyła prezentacja najnowszych trendów światowej sztuki fryzjerskiej,
którą przygotował salon Trendy Hair Fashion z Pszczyny. Trzy fryzjerki: Kasia, Sylwia i Klaudia stworzyły na tę okazję iście brawurowe fryzury, których prezentacja wywołała burzę oklasków.

Panie oraz panowie , bardzo licznie przybyli na tę imprezę i podziwiający kolekcję i szalone fryzury już pewnie myślą o tym, jak się ubrać i uczesać na tę jedyną, niepowtarzalną noc w roku...

Anna Kuś-Wiktorko

Foto-temat: Pokaz mody i fryzur · fot. Dariusz Skrobol

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.