pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 20 sierpnia 2019
  • 31 października 2019
  • wyświetleń: 8073

VINCI - rysunek & architektura 2019/2020

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Vinci" podaj

Historia miasta, szacunek do miejsc, w których żyjemy, estetyka najbliższego otoczenia i przestrzeni publicznych oraz szeroko rozumiana dostępność miast dla osób starszych i niepełnosprawnych - to tematy, które są bardzo istotne w wychowaniu młodego pokolenia. Na zajęciach VINCI oprócz podstaw rysunkowych dzieci i młodzież uczą się przestrzennego myślenia, rozwijają wyobraźnię i poznają podstawy do kształtowania otoczenia w przyszłości.

VINCI - rysunek & architektura


Rozpoczynamy pierwszego października. Zajęcia odbywają się przez 2,5 godziny, popołudniami we wtorki, czwartki i piątki. Grupa młodsza i początkująca - we wtorki, grupy starsze - w czwartki oraz piątki. Dla osób przygotowujących się do egzaminów wstępnych na wydziały architektury - dodatkowe godziny konsultacji.
Uczniowie kontynuujący naukę otrzymają ciekawe propozycje. Dla każdego nowego uczestnika teczka na prace. Terminy, miejsce spotkań na stronie www.i-vinci.pl/ Harmonogram.

Szczegóły dotyczące zajęć na stronie:
www.i-vinci.pl

Kontakt i zapisy na nowy rok szkolny:
  • mail: i-vinci@wp.pl
  • tel. 609 26 85 85


VINCI - RYSUNEK & ARCHITEKTURA

43-200 Pszczyna
ul. Piastowska 1

kom. 609 26 85 85Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Vinci

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Vinci" podaj