pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 18 lipca 2019
  • 30 lipca 2019
  • wyświetleń: 1895

Rodzinny wyjazd z GOSiR-em na spływ pontonowy i rowery

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOSIR Goczałkowice" podaj

Za nami:

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju zaprasza do udziału w rodzinnym wyjeździe na spływ pontonowy na Dunajcu i wycieczkę rowerową Drogą Pienińską. Wyjazd odbędzie się 30 lipca (wtorek).

Zbiórka przed wyjazdem zaplanowana jest na godzinę 7.00 na parkingu Gminnego Ośrodk Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju (ul. Szymborskiej 1). Grupa uda się autokarem do Sromowiec Niżnych, skąd rozpocznie się spływ pontonowy na Dunajcu. Na jednym pontonie będzie płynąć 6 lub 8 osób. W każdym pontonie znajdować się będzie dodatkowo sternik zapewniony przez organizatora. Trasa będzie prowadzić malowniczym Przełomem Dunajca w Pieninach ze Sromowiec Niżnych do Szczawnicy (ok. 14 km, czas przepłynięcia ok. 2 godzin). Trasa powrotna zostanie pokonana w formie wycieczki rowerowej Drogą Pienińską ze Szczawnicy do Sromowiec Niżnych (czas przejazdu ok. 1 godziny), która prowadzi równolegle do rzeki Dunajec. Po powrocie do Sromowiec przewidywany jest obiad, a następnie powrót do Goczałkowic-Zdroju. Przewidywana godzina powrotu - ok. 21.00.

Szczegóły dot. wyjazdu znajdziecie na stronie GOSiR.

new / pless.pl, źródło: GOSiR Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOSIR Goczałkowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOSIR Goczałkowice" podaj