Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 2 lipca 2019
  • 7 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 1599

Kaludi Kaludov i uczestnicy Kursu Mistrzowskiego w Sali Lustrzanej

Za nami:

W niedzielę, 11 sierpnia w sali lustrzanej Muzeum Zamkowego odbędzie się koncert, podczas którego wystąpi Kaludi Kaludov i uczestnicy Kursu Mistrzowskiego.

Kaludi Kaludov to światowej klasy artysta, obdarzony szczególnie wyjątkowym głosem, który z powodzeniem wykonuje liczne partie tenorowe z oper Verdiego, Pucciniego, Mascagniego, Bizeta, Ponchiellego, Gounoda, Leoncavalla. Występował w wiedeńskiej Staatsoper i mediolańskiej La Scali, a także na renomowanych scenach całego świata.

Od lat współpracuje z Muzeum Zamkowym w Pszczynie, m.in. przy projekcie "Kursy Mistrzowskie", w trakcie których artysta dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z młodymi adeptami śpiewu.

Jego koncertu będzie można posłuchać w niedzielę, 11 sierpnia o godzinie 19.00 w sali lustrzanej. W programie znajdą się pieśni, arie operowe i operetkowe. Bilet kosztuje 50 zł. Rezerwacja biletów odbywa się poprzez system rezerwacji: www.rezerwacja.zamek-pszczyna.pl, tel. (32) 210-30-37.

Muzeum Zamkowe

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.