Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 7 czerwca 2019
  • 16 czerwca 2019
  • wyświetleń: 1986

Karczma Wiejska: ruszył sezon na dmuchańce i plenerowe animacje

Tegoroczna wiosna przywitała nas obfitymi i długimi opadami deszczu ale pierwsze dni czerwca rozpieszczają promieniami słońca więc możemy powoli szykować się na sezon, w którym zamki dmuchane i nadmuchiwane zjeżdżalnie, karuzele oraz animacje dla najmłodszych będą mogły cieszyć dzieciaki i dorosłych w ogrodzie Karczmy Wiejskiej.

Sezon na dmuchańce i plenerowe animacje rozpoczęty


Karczma Wiejska to lokal przyjazny rodzinom z dziećmi. Aby umilić najmłodszym Gościom Karczmy Wiejskiej ten czas oraz zapewnić dorosłym chwilkę wytchnienia staramy się aby dzieci w naszym lokalu nie nudziły się.
Każdego roku w porze letniej w każdą słoneczną niedzielę spotkacie w naszym ogrodzie urządzenia rekreacyjne w postaci dmuchanych zjeżdżalni, zamków do skakania lub karuzeli dla najmłodszych.
W ciągu całego roku w każdą niedzielę zapewniamy najmłodszym możliwość spędzenia czasu z panią animatorką z firmy Figle Migle. Zapewnia ona i organizuje najmłodszym czas w kreatywny sposób tworząc ciekawe prace plastyczne, organizując gry, zabawy, konkursy i wiele innych atrakcji które są dostosowywane do pogody, wieku i ilości dzieci.

Oprócz tego co znajdziecie u nas w niedzielę dostępne są atrakcje stałe w postaci boiska do piłki nożnej, placu zabaw i tyrolki w ogrodzie, stołu do piłkarzyków i pingponga. W łazience na piętrze dostępny jest przewijak dla niemowląt a chodnikami bez problemu wjechać można wózkiem do lokalu i ogrodu karczmy

Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.karczmawiejska.pl i facebook.pl/karczmajankowice.

Karczma Wiejska

43-215 Jankowice
ul. Żubrów 112

tel. 502565414REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.