Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 7 czerwca 2019
  • 13 czerwca 2019
  • wyświetleń: 1142

Kino z klasą - cykl spotkań z kinem dla osób 50+ w Suszcu

Za nami:

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza na cykl spotkań z kinem dla osób 50+. Projekcje filmowe odbywają się raz w miesiącu, w czwartki o godz. 18:00. Kino z Klasą realizowane jest w ramach projektu Kurs na Sztukę. Spotkania poprzedzone są krótkim komentarzem wprowadzającym. Na Kino z Klasą zapewniamy darmowy transport.

Podczas kolejnego Kina z Klasą, 13 czerwca o godz. 18:00 w sali widowiskowej GOK w Suszcu, odbędzie się projekcja filmu "Mój biegun" w reżyserii Marcina Głowackiego, opowiadający niezwykłą i prawdziwą historię Jaśka Meli - najmłodszego i pierwszego niepełnosprawnego zdobywcy obydwu biegunów, aktualnie aktywnego działacza społecznego i podróżnika.

Wstęp wolny!

Sekretariat Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu czynny od poniedziałku do czwartku w godz. 8:30-19:30, w piątki w godz. 8:30 - 18:00. Kontakt: e-mail: aga@kulturasuszec.pl, telefon: 32 212 44 91 wew. 23. Zachęcamy do odwiedzenia naszego facebooka.

Projekt KURS NA SZTUKĘ dofinansowano ze środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Kultura Dostępna.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.