Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 31 maja 2019
  • 2 lipca 2019
  • wyświetleń: 1905

Zdobądź Giewont z Diablakiem - wycieczka już w lipcu

Za nami:

7 lipca Uczniowski Klub Sportowo-Turystyczny "Diablak" zaprasza do wzięcia udziału w wycieczce w Tatry. Celem wycieczki jest poznanie walorów turystyczno-krajobrazowych Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Zakładana trasa: Kuźnice - Dolina Bystrej - Hala Kondratowa -Przeł. Kondracka - GIEWONT 1894m n.p.m. - Przeł. w Grzybowcu - Dolina Strążyska - Kuźnice - czas przejścia około 7 godz. + odpoczynki.

Planowana trasa jest średnio długa liczy około 18 km i przeznaczona jest dla turystów o dobrej kondycji i dobrym stanie zdrowia. W przypadku złych warunków trasa zostanie zmodyfikowana lub zmieniona tak, aby nie narażać uczestników na niebezpieczeństwa. W czasie wycieczki planujemy odwiedzić schronisko na Hali Kondratowej.

Uczestnicy tej wycieczki zapoznają się z pięknymi widokami (oczywiście przy sprzyjającej pogodzie) Tatr Wysokich, Zachodnich i nie tylko, poznają historie terenu, walory przyrodnicze Tatrzańskiego Parku Narodowego. I co najważniejsze będą mieli okazję zasmakować klimatu tatrzańskich wędrówek.
Prosimy zachęcić Kolegów, koleżanki, rodzinę, znajomych!

Minimalny wiek uczestnika to ukończone 15 lat! Uwaga na trasie występują zabezpieczenia techniczne (np. łańcuchy, klamry, drabinki).

Koszt: 75/85 zł/os + wstęp do Tatrzańskiego Parku Narodowego (płatny we własnym zakresie)

Szczegóły wycieczki i możliwość zapisania znajdują się na stronie UKST "DIABLAK": www.skkt-diablak.pszczyna.edu.pl/aktualnosci/2019/07.07.2019_wycieczka_zaproszenie.php

Zapraszamy!

UKST Diablak

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.